Uncategorized

Так працює Javelin! Наші захисники показали окупантам чому їхати в Україну це погана ідея

Чи варто росіянам разом із своїми хваленими танками пертися на святу українську землю? Відповідь на це запитання дали наші хлопці із 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Вони в дуже лаконічвній формі продемоснстрували чому окупантам варто сто разів подумати перш ніж залазити у свої бляшанки і їхати до них. Шансів і теоретично і практично – нуль.

Ось Бойовий танк окупантів Т-72, який був трошки вщент знищений штурмовиками 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

Ракетний удар комплексу Javelin вміє наскільки якісно робити свою праву, що не врятує ніякий ні активний захист, ні так званий «мангал» (наварені зверху ґрати).

Практивно в кожному випадку, після ураження ракетою в танка всередині нього здетоновував боєкомплект. А далі башта летить немов пробка від шампанського. Звісно, що говорити про якісь шанси порятунку екпіажу не доводиться зовсім. Іх як правило потім навіть неможливо ідентифікувати, або й визначити чи були вони там зовсім.

У даному бою зі сторони 128 бригади поранених чи загиблих немає.

Ворогам справді варто сотню разів подумати перш ніж зголошуватись виконували накази наступу на Україну, адже ЗСУ в достатній кількості володіють сучасними переносними протитанковими ракетними комплексами Javelin та NLAW. Не треба панікувати, просто не приходьте в Україну.

У разі зустрічі вашого танка, БТРа, БМП чи іншої броньованої техніки із цими видами зброї в екіпажу й десанту немає жодних шансів вижити. Це факт доведений останнім місяцем війни! Будьте розумні!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.