Uncategorized

Суцільна агонія! А ви знаєте як Лукашенко виправдовує Путіна в цій війні?

Перші блеяння самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, зводяться до того що вони захищались. Тобто якби російські війська не атакували Україну з території Білорусі, українські ракети наче “прилетіли б у Гомель та Мозир”.

Про це Лукашенко блеяв на нараді з членами Ради безпеки та керівництвом Ради міністрів, пише БЕЛТА

За його словами, о 5 ранку 24 лютого президент РФ Володимир Путін поінформував його про те, що угруповання російських військ у Білорусі атакуватиме Україну.

Ви тільки на хвильку уякість до чого вони дійшли разом із Путіном у своїй агонії. Нібито перед прийняттям такого рішення білоруська розвідка та росіяни виявили на території України в безпосередній близькості від білоруського кордону кілька зенітних та ракетних дивізіонів, які “приготувалися для удару по російських військах у районах зосередження на білоруській території”.

За словами Лукашенка, одночасно з оголошенням рішення про проведення військової операції Росією було завдано попереджувального удару по цих важких озброєннях.

“Якби цього не зробили, ці ракети прилетіли б у Гомель і Мозир”, – вважає самопроголошений президент.

А за сьогоднішніми даними білоруські війська вже топчуть українські землі попри заяви вусатого що цього ніколи не трапиться. Але нехай приходять, ми влаштуємо їм гарячий прийом та похід в українську землю.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.