Авто Еокологія

Створено невибагливий електрокар із запасом ходу 1600 км. Фото та відео.

Американська компанія Aptera Motors, відроджена з небуття після банкрутства, створила за допомогою інженерів з Elaphe Propulsion Technologies триколісний електромобіль. Унікальність цього автомобіля не в кількості коліс, а в тому, що його не потрібно заряджати через величезний запас ходу.

Про це пише Файна Сторінка за матеріалами сайту Автоновини.

Електромобіль Aptera отримав електромотори на кожному колесі. Їх загальна потужність – 204 к.с. Ємність батарей – 60 кВт / год. Запас ходу складає 1 600 км. Витрати енергії на 100 км шляху – 6,5 кВт / год. У Tesla Model 3 і Tesla Model X ці цифри дорівнюють 16 і 25 кВт / год відповідно.

Розмір коліс – 19-дюймів. Цього вистачає, щоб розмістити електромотори. Ідея не нова, але, як виявилося, цілком робоча.

Створено триколісний електрокар з запасом ходу 1600 км. фото №2

Автомобіль має сонячні батареї з технологією Never Charge. Тобто він заряджається виключно від сонячної енергії, водієві його заряджати не потрібно.

Aptera Motors планує в найближчі місяці відкрити попереднє замовлення на свій триколісний електрокар. Тоді ж стане відома його ціна.

Потрібно відзначити, що одного разу ця компанія вже анонсувала великі плани з випуску електромобілів, але в 2011 році вона розорилася. Тепер її відродили. Сподіваємося, цього разу у Aptera все вийде.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.