Головне

«Сядь у тролейбус і послухай, що про вас розповідають»: матір міністра юстиції просить сина написати заяву

Міністр юстиції Денис Малюська вважає, що високі заробітні плати у чиновників – це професійна необхідність.Про це він написав на своїй сторінці у «Facebook».«Учора роздратованій дружині на запитання «І де гроші?» довелося пояснювати, що інфографіка маніпулятивна, 226 тис. не отримував і цифру треба зменшувати на розмір податків та враховувати, що це надбавка сплачена у різні дні одразу за кілька місяців роботи. А загалом зарплата дійсно була малою і раніше казав правду.Єдине, що радує у цій ситуації, це що нарешті зможу нормально поговорити з мамою, бо останні кілька місяці наші розмови зводились до виправдовувань після тез «негайно пиши заяву і йди з цієї дурної роботи», «натягни шапку поглибше, сядь у тролейбус і послухай, що про вас розповідають, воно тобі треба за 16 тисяч?». Ну і так далі».

Зазначимо, що у грудні 2019 року міністру нарахували 226 тисяч гривень: з них посадовий оклад – 16 000 гривень, надбавка за інтенсивність праці – 16 000 гривень, надбавка як експерту з питань таємниць – 3 200 гривень, індексація – 761 гривня, премія за жовтень 2019 року – 56 000 гривень, премія за листопад 2019 року – 67 200 гривень, премія за грудень 2019 року – 67 200 гривень.Після виплати всіх податків і зборів міністр отримав 182 220 гривень.За матеріалами з сайту leopolis.news

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.