Наука

Щоб земля під ними горіла: Як правильно “по тихому” захищати рідну землю

Кожен має незаперечне природне право на захист власного життя, честі й гідності на своїй території. Кожен, хто на неї посягає чітко розуміє, що переступає через лінію, за якою на нього може чекати справжнє пекло.

Саме тому зараз настав той момент, коли кожен українець має зібрати волю в кулак і чинити опір російським агресором та зробити свій внесок у перемогу. Земля під ними має горіти, вони повинні відчучати невпевненість і жах на кожному мілімерті української землі.

Для того щоб вам не довелось створювати велосипед, сили спеціальних операцій ЗС України, які вважаються військовою елітою держави, опублікували правила опору для українців у Facebook.

“Ти станеш непомітним месником, якого будуть боятися окупанти. Разом ми перетворимо життя агресора на пекло”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, експерти поділилися, як опиратися агресорам без збройної боротьби та тиснути на російського ворога психологічно.

Правила опору для українців від ССО ЗСУ:

1. Як чинити спротив окупантам без збройної боротьби – поради за посиланнням;

2. Як не залишати слідів при переписці та перегляді сайтів – інструкції тут;

3. Як збирати та передавати інформацію про ворога – правила за посиланням;

4. Як діяти при пораненні, травмах і як надавати першу домедичну допомогу – поради тут;

5. Як психологічно тиснути на окупаційних солдатів та офіцерів – інструкції за посиланням.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.