Психологія

“Щасливі люди”. Стаття, яка може виявитись найкращим із того що ви читали за все життя

Цей текст геть не новий і Файна сторінка жодним чином не перетендує на авторство, ми його знайшли в чудовій групі Андрія Юзюка, яку він веде у соціальній мережі фейсбук, під назвою, яку дуже легко запам’ятати, а ще легше знайти в пошуку “📖☕️” )).

Читаючи цю статтю ви можете раптом зловити себе на думці, що він найкраще із того, що ви читали за все життя, або якщо ви читаєте багато, то – за останній час, як мінімум. Тому читайте і давайте собі ваші крила.

Отже хто такі щасливі люди? По-перше, щасливу людину неможливо вивести з себе. Вона працює над особистою свободою та вміє не соромитися себе. Їй кажуть: “у тебе дупа товста, з такою дупою не можна вулицями ходити, а ще штани не модні і такі губи цього сезону не носять”. А щасливі спокійно ходять зі своєю товстою дупою в немодних штанах і ще цією самою дупою виляють, тому що знають, що 99% людей не хвилює розмір чужих дуп, а ті кого хвилює, страждають не через розмір чужих дуп, кольори чужих помад і немодних штанів, не тому що дупи, помади та штани жахливі, а тому що вони люблять страждати.

По-друге, щасливі люди нічого нікому не забороняють. Бажають оточуючі їсти вершкове масло – вони побажають приємного апетиту. Бажають подружки не привчати дитину до горщика з народження – так, будь ласка, аби ріс здоровеньким батькам на радість. Хоче сусідське дівчисько вистригти скроні та пофарбувати волосся у всю палітру кольорів – незрозуміло, але цікаво. Їм не хочеться заборонити геїв, феміністок, фільми, музику, книги та дом2 тому, що вони не заважають їм жити. Вони знають, що завжди є комфортний шлях: не читати, не дивитися, не сперечатися, не доводити. Чи не травмувати свою психіку, не витрачати час на тих, хто з ними не на одній хвилі. Все у своєму житті можна вимкнути. А якщо не вимкнути, то перемкнути.

По-третє, щасливі люди ніколи нічого не чекають. Вони не вірять, що завтра буде краще ніж сьогодні, якщо вони нічого для цього не зроблять. Щасливі люди тверезо оцінюють ситуацію і розуміють, на що вони можуть вплинути, а на що ні. На літнє відключення теплої води, наприклад, вплинути не можуть, але можуть виїхати в село на цей період, поставити у ванну кімнату бойлер, або завести друга з бойлером.

По-четверте, щасливі люди завжди дружать з розумними та красивими людьми. Тому що в їхньому оточенні всі люди такі. Їм не потрібні страшні подружки, щоб здаватися красивішими, їм не потрібні дурні друзі, щоб насміхатися над ними. Вони сміються тільки над собою, тому що знають, що сміх позбавляє комплексів, робить страхи маленькими-маленькими і сили надає.

По-п’яте, щасливим людям не треба заміж у 27 років, бо всі одружені, а вони ні. І кар’єру до 30 років, як у сина найкращої маминої подруги не треба. А треба по-любові, а треба займатися тим, від чого на кінчиках пальцях електрика, а треба шукати вирішення тих завдань, від яких мурашки по шкірі і робити те, що вони собі вирішили, а не те, що їм сказали.

По-шосте, щасливій людині потрібно небагато. Вони сприймають те, що працюють бухгалтером у ТОВ “Севзапмеблі”, а не зіркою кіно у Голлівуді, не співачкою, не мільйонером, не художником і не моделлю. Але вони обирають собі курси театральної майстерності чи викладача з вокалу, вчаться малювати, чи стрибати з трампліну. Вони долають страх і виходять на сцену читати свої мініатюри, співають у караоке, малюють, катаються на ковзанах просто тому, що люблять музику, живопис, спорт та театр та хочуть це робити добре.

По-сьоме, щасливі люди не бачать в інших людях ворогів. Вони знають, що світ великий і в цьому світі мешкає 8 мільярдів людей. І не буває так, щоб усі ці 8 мільярдів тебе ненавиділи. І не буває так, щоби всі тебе любили. Щасливі люди знають, що за всіма ідеологічними, культурними, расовими, релігійними конфліктами – стоять політики. А щасливі люди простягають руку і кажуть: “Давай дружити” таким же щасливим людям.

По-восьме, щасливі люди вірять у себе. Їм начхати, що хтось отримав премію, хтось вийшов заміж, хтось зібрав мільйони передплатників у свій блог, вони йдуть і займаються своїми справами. Вони знають, що роблять і для чого. І в цьому списку немає пункту “вразити сусідку” або “на зло колишньому”. Вони роблять те, що їм подобається, те, від чого отримують задоволення.

По-дев’яте, у щасливих людей завжди все просто. Більшість людей вважають, що якщо в житті немає надриву, немає страждань, немає подолання, то ти й не жив зовсім і життя не зрозумів. Щасливі люди просто вирішують щоденні завдання. Просто заробляють гроші. Просто йдуть до лікаря. Просто роблять ремонт. Просто ремонтують або викидають те, що полагодити вже неможливо. Це не скасовує життєвих викликів, невдач і цілей. Але це означає, що ми живі, ми можемо придумати свої власні правила.

По-десяте, щасливі люди чесні із собою. Вони знають всіх своїх тарганів у голові за іменами, знають їхню біографію і знають, чим ці таргани можуть бути корисними. Щасливі люди цікаві насамперед самі собі. А лише потім іншим. Щасливі люди щодня змінюють світ на краще. Свій маленький світ однієї людини, а потім до них приєднуються інші люди, разом вони змінюють історію. Ті які не бояться сказати “ні”, ті, що не терплять несправедливості, ті, які не кидають слабких і не заздрять сильнішим, а просто живуть щасливо.

(с)

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.