Минуле

Розпочинається те, чого Путін боїться більше ніж правди про справжню історію Московії

Станом на цей час фактично готовий до запуску логістичний механізм, за яким США відправлять Україні озброєння та інуш військову допомогу на суму більш ніж на $30 млрд.

Примітно і те, що закон про ленд-ліз Байден підписав у день Перемоги, яку наблизив перший ленд-ліз, 80 років тому. Цим було завдано попагандистській машині чималу шкоду, хоча й крім того фнформаційно Путін провалив вчорашній парад.

Але повертаючись до ленд-лізу закон суттєво спрощує та прискорює процедуру постачання зброї Україні та її європейським сусідам. Транші будуть тривати п’ять місяців.

Історично – це другий ленд-ліз із часів Другої Світової війни. Тільки ролі змінилися: тепер Москва стає центром боротьби з агресією, а єдиним агресором, з яким борються всі колишні союзники.

Тоді СРСР отримав загальну допомогу на суму близько $13 млрд, в основному із США. У сучасних цінах це можна порівняти з $160 млрд. Кредит був безвідсотковим, а військова техніка та матеріали, втрачені під час війни, не підлягали оплаті.

Радянська пропаганда намагалася применшити важливість ленд-лізу 1941-1945 рр., але про неї говорить хоча б такий факт: порох для патронів і снарядів, що надійшов, становив близько 50% радянського виробництва за ці роки. Більше того навіть гудзики на формі радянської армії часто були американськими.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.