Події

Російські опозиційні ЗМІ повідомляють, що війна вже на території Росії

Ось такі цікаві публікації з’являються в росіїсьуий опозиційних ЗМІ. Що є причиною таких подій наразі невідомо, але те, що там відбувється щось геть дивне – це факт.

Ось який текст з’явився в телеграм каналі російського опозиційного видання “МО“. Навводимо переклад:

Війна прийшла і в Росію: за Білгородською областю під обстрілами опинилася Курська. Влада замовчує масштаби руйнувань, але на місцях готуються до евакуації та риють окопи.

Інформацію про те, що українці обстріляли прикордонний перехід Суджа в Курській області, мешканці цього регіону дізналися та повідомили каналу «Можемо пояснити» ще вдень 5 квітня. Влада понад півдобу зберігала з цього приводу мовчання. Лише вранці у спеціальному відеозверненні губернатор Роман Старовойт визнав: «Була зроблена спроба обстрілу прикордонного переходу Суджа з боку України, але, на щастя, снаряди не досягли території РФ. Жертв та руйнувань немає. Група українських бойовиків, яка робила обстріл, була виявлена ​​та знищена нашими збройними силами».

Але якби бій відбувався виключно в Україні і снаряди не досягли території регіону, спеціальних звернень губернатору не потрібно.

Сьогодні ж у Білгородській області зранку оголошено евакуацію співробітників та учнів зі всіх (!) шкіл регіону. Нібито через повідомлення про мінування. Губернатор В’ячеслав Гладков назвав це «частиною інформаційного тиску на регіон».

Але 1 квітня докладний план заходів із евакуації з Курської області, як писав канал «Можемо пояснити», був розісланий начальником обласного МНС керівникам підприємств та організацій. Із цього документа випливає, що до евакуації та надання швидкої допомоги постраждалим готуються через обстріл з боку України (не через «телефонний тероризм»). У листі йшлося про сильні руйнування та людські жертви (!) після артобстрілу 29 березня села Жовтневого сусідньої Білгородської області.

Обстріли Білгородчини ведуться з початку війни. Ось ті факти, що просочилися в медіа:
9 березня мешканець Старого Оскола на риболовлі побачив як з неба впав і встромився у землю уламок боєприпасу;

11 березня у Білгороді впав (“здійснив жорстку посадку” за словами чиновників) військовий гелікоптер;

18 березня губернатор Білгородської області висловився, що всі «вже звикли до вибухів»;

22 березня вранці білгородці почули вибухи над містом, від них залишився характерний димок;

24 березня під обстріл імовірно українських «Смерчів» потрапила військова частина на Білгородчині, де служив православний капелан Олег Артем’єв, він загинув, про втрати військових нічого не повідомлялося.

24 березня повідомлялося і про обстріл прикордонного села Журавлівка, де постраждали кілька нежитлових будинків та двоє місцевих мешканців.

1 квітня стався найбільший удар по Білгороду – наліт вертольотів ЗСУ. Тоді евакуювали жителів району нафтобази, де спалахнуло 8 резервуарів з паливом, їх багато годин не могли загасити.

3 квітня мешканці села Томарівка Білгородської області знову чули вибух та на землю впали уламки невідомого снаряда. Місцеві жителі були певні, що російська система ППО збила українську ракету.

5 квітня влада прикордонного Шебекинського району заявила, що риють окопи для безпеки мешканців. А у самому Білгородському районі голова попросив мешканців «утриматися від феєрверків», бо ті нагадують мешканцям справжні вибухи. Сама влада постійно називає звуки від вибухів «бавовнами».

Атаки українців на російські регіони чомусь замовчуються у Москві та не використовується пропагандою. Можливо тому, що для населення стали б шоком і додатковим подразником повідомлення про те, що війна прийшла і на територію Росії.

Остже як бачимо на росії що не день то все веселіше. Надіємось, що скоро почне прилітати і на Кремль, а такжо знайдеться щось гаряче й для бункера.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.