Авто

Режим танка: пікап Rivian показав, як можна розвернтися на місці навкруг своєї осі

Rivian показав, як його електричний пікап може розвернутись навколо своєї осі, знаходячись при цьому на одному місці.

За матеріалами: electrek.co.

Це стало можливим завдяки наявності чотирьох електромоторів, кожен з яких відповідає за своє колесо.

Зазвичай, виробники електромобілів використовують систему одного або двох електродвигунів, які відповідно роздають потужність на одну або дві осі. Це робиться для зменшення маси автівки і покращення управління нею.

Rivian же пішов іншим шляхом – в пікапі і позашляховику встановив чотири мотора – по одному на кожне колесо. Таким чином спеціалісти підвищили маневреність електромобілів, а також полегшили проходження бездоріжжя.

Окрім цього завдяки такій системі моделі бренду можуть розвернутись навкруг своєї осі на кшталт гусеничної техніки. Для цього колеса на лівій і правій сторонах рухаються в різні боки, тому машина крутиться практично на одному місці, що забезпечує майже мінімально можливий радіус повороту.

Rivian подав заявку на патент системи автопілота, що передбачає самостійне транспортування дітей, людей похилого віку та пасажирів з розумовими вадами. При його увімкненні електромобіль не тільки самостійно довезе пасажира с пункту А в пункт Б, а і буде контролювати його дії, та у разі необхідності, надсилати повідомлення власнику автівки.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.