Минуле

Просте питання всім путінським “історикам”, пропагандистам і всьому російському МЗС

Те що прийнято вважати Росією ніколи нею не було. Але якщо про це знає багато людей, то про те, що Росія почала Другу світову війну задовго до її офіційного початку знають не всі. А все тому, що проводилась гібридна підміна понять, і військові злочини просто маскувались під “спецоперації”.

Про це пише Файна сторінка.

Рівно 81 рік тому, 14 червня 1941 року, із країн Балтії за Урал радянськими окупантами було вивезено:

З Литви – 17,5 тисяч людей.

З Латвії – 15,5 тисяч.

З Естонії – 10 тисяч.

Третину з них відразу відправили до концтаборів ГУЛАГу.

Просте питання всім путінським “історикам”, пропагандистам і всьому російському МЗС. Якщо СРСР до 22 червня не вступав у Другу світову війну (а Сталін цей час докладав усіх зусиль, щоб протистояти гітлерівській Німеччині), то яким чином під радянською окупацією задовго до цієї дати опинилися території Балтійських республік (як і території Західної України, Західної Білорусі, Бессарабії , Північної Буковини, область Герца та Карелія)? Як же так вийшло?

І, до речі, у Кремлі це також назвали “спецоперацією”.

Про це має знати весь світ. Історія зовсім не те, що нам нав’язують із підручників. Поширюйте щоб, ваші друзі знали правду!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.