Духовне Минуле

Пророцтва Еноха: Друге пришестя може виявитися не поверненням Бога, а вторгненням інопланетян

Чому Книга Еноха була заборонена Церквою? Чи справді в книзі описуються випадки викрадення людини прибульцями, що сталися тисячі років тому? І чи правда, що в ній зберігається інформація, що розповідає про наше позаземне минуле і ключ до майбутнього людства?

Найдавніша Біблія світу

В Ефіопії в одному з храмів зберігається найцінніша святиня християнства – Євангеліє Гаріми. Дві книги з багатими ілюстраціями датуються шостою століть нашої ери. Це чи не найстаріша і найповніша Біблія у світі. А ефіопська Церква – одна з ранніх християнських Церков.

Цікаво, що Біблія ефіопської Православної Церкви відрізняється від Святого Письма, прийнятого в інших християнських конфесіях. У її версію Старого Завіту входить загадковий текст, відомий як Книга Еноха. Ефіопська Церква вважає Книгу Еноха канонічною, інші Церкви – ні.

Викрадені «богами»

Автор книги – іудейський патріарх Енох, прадід Ноя, того самого, що збудував ковчег перед Великим потопом. Вважається, що Енох був безсмертним, і Господь взяв його на Небеса живим.

У своїй книзі Єнох пише, що коли йому було 12 років, усі жителі села одного разу вночі почули якийсь шум. З неба спустилися два Ангели, і один з них сказав Еноху: «Не бійся, чоловіке», і вони піднялися на Небо на вогняній колісниці.

Енох побачив щось, що не зміг описати. Звичайно, він не знав, що таке космічний корабель, тому написав про літаючі будинки з кришталю, а під собою Енох побачив планету Земля. Схоже, що це одне з перших оповідань в історії людства про викрадення людей прибульцями.

Прихильники теорії палеоконтакту вважають, що Книга Еноха – один із найпереконливіших текстів, що оповідають про появу інопланетян. Але вона аж ніяк не унікальна. Схожі історії збереглися у багатьох інших стародавніх культурах. Це вказує на те, що словам Еноха можна вірити.

Багато стародавніх текстах йдеться у тому, що люди підносять на небеса, та був повертаються. Наприклад, у Стародавній Греції є легенда про Ганімед, якого підніс орел Зевса. Подібні перекази можна знайти в епосі Стародавнього Китаю, Стародавнього Єгипту, шумерів та інших народів. Всі ці історії схожі, але в них немає подробиць, якими рясніє Книга Еноха.

Його тексти не лише доводять існування інопланетян, а й показують інший бік Бога. Саме тому Церква вирішила виключити Книгу Еноха з Біблії, вона виявилася надто екстремальною для тогочасних християн.

Божественні спостерігачі

Згідно з книгою Еноха, не всі ангели були посланцями Бога. Найкращими доказами цього є опис істот, іменованих Стражами.

У Книзі Данила розповідається про якусь групу Ангелів, яким Бог наказав наставляти людство. Вони наглядали за нашим світом та керували розвитком нашої цивілізації. Данило лише коротко згадав про цих істот, тоді як у Еноха Охоронці або Стражі Небес стали однією з головних тем. Ці “Ангели” насправді не духовні, а реальні істоти. Про це в Біблії говориться цілком ясно та чітко. Вони не з нашого світу, а отже, їх сміливо можна називати позаземними.

У Книзі Еноха на Землю спустилися лише 200 Стражів. Їхніми ватажками були Шамхазай та Азазель, який пізніше став відомий як Люцифер. У Стражів була дуже яскрава зовнішність, і одна з їхніх називань – Сяючі. Енох, описуючи їх, говорив, що на Стражів було важко дивитись, так яскраво вони виблискували.

Версія про те, що вартові були інопланетними гостями, підтверджується свідченнями пророка Іллі. Він теж піднявся на Небо на вогняній колісниці. Ілля був великим віщуном, який набагато перевершував інших пророків. Він мав чудовий плащ, здатний зцілювати хворих і воскресати мертвих.

У Біблії не раз згадується про вогняні колісниці. Очевидно, йдеться про якийсь транспортний засіб, космічний корабель. Згідно з іудейсько-християнськими віруваннями, душа після смерті підноситься на Небеса, але в Біблії є чимало прикладів піднесення живої людини. Крім Еноха та Іллі те саме сталося з Ісусом.

Про що розповіла Книга Ісполінів?

У середині минулого століття ізраїльські пастухи знайшли в одній із печер глиняні судини, у яких зберігалися стародавні рукописи. Це виявилися рукописні копії Біблії, які як мінімум на 1000 років були старшими за інших, відомих на той момент. Крім них, там були й інші рукописи, серед них і Книга Ісполінів.

У цій книзі розповідалося про нефілімів (велетнів), синів Стражів, їх життя і побут. Нефіліми – це втілене зло. Вони чинили страшні злочини, у тому числі поїдали людське тіло. Зрештою, Бог вирішив, що Землю треба очистити від нефілімів, і назвав обранця для перезапуску історії людства – Ноя, правнука Еноха.

У Біблії Ной обраний Богом за своє благочестя. Але в Книзі Ісполін є інша версія історії Ноя. Він став обраним ще до свого народження, і його батьком був не людина. Шкіра народженого немовляти світилася, а його волосся було біле, як овеча шерсть. Зовні він був копією Стражів і зачатий штучно.

Стражі Небес вважають, що Ной буде батьком нового покоління людей. Виходить, що Ной був генетично зміненою людиною, створеною прибульцями для нового життя Землі.

В офіційній версії Біблії говориться, що Богові засмучували злодіяння та нечестивість роду людського. І вирішив покласти їм кінець, наславши на Землю Великий Потоп. У Книзі Еноха описана та сама історія, але з істотними відмінностями. Потоп мав погубити занепалих ангелів та нефілімів.

За Єнохом Бог захищає людей. Він зовсім не схожий на Бога з Книги Буття, сповненого люті та гніву. Інша відмінність у тому, що інструкції з побудови ковчега Ной отримав від Бога, а архангела Уриила. Той попереджає Ноя про майбутній катаклізм і відкриває майбутнє людства.

Виходить, Єнох розповідає не про покарання людського роду, а про інопланетян, які спрямовують нашу історію.

Повернення богів

У Книзі Еноха, у 91 розділі, розповідається, що після подорожі та повернення Еноха на Землю, він готується до повторного піднесення на Небеса. Але перед цим він збирає всю свою сім’ю і ділиться незвичайним пророцтвом. Син Еноха Мафусаїл запитав батька, чи побачить його знову? Енох відповів:

«Небесні Стражі сказали, що я повернуся на цю планету. Але пройдуть тисячі років, тому ми більше не побачимось».

Концепція Божественного обранця, що залишає Землю і повертається на неї, є майже в кожній релігії. Іудеї чекають на повернення пророка Іллі, який прийде перед Месією і принесе епоху миру і праведності. Вона стане початком Кінця часів.

Християни чекають на повернення Ісуса, якого вважають Месією. Для ісламу це або божественний посланник Аль Махді, або сам Мохаммед.

У якомусь сенсі це повернення принесе нову епоху, новий устрій світу та нові взаємини людства з Богом. Ці пророцтва пророкують, що Месія з’явиться на хмарах у супроводі армії небесної.

Можливо, що всі ці стародавні тексти розповідають про якийсь космічний корабель і про вторгнення інопланетян на Землю? А вчення Еноха мали підготувати людство до того дня, коли нам відкриється нова реальність.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.