Uncategorized

Почалося : Росія вже відкрито залякує Фінляндію та Швецію

Російська влада почала безпосередньо загрожувати Фінляндії та Швеції, які попросилися в НАТО. Москва натякає на готовність перейти від слів до діла. Але їй треба врахувати, що фіни мають одну з найсильніших армій у Європі, а шведи у воєнний час можуть мобілізувати 2 млн людей.

З недвозначною загрозою на адресу поки що нейтральних скандинавських виступила сьогодні представник МЗС Марія Захарова: «Ми свої попередження всі зробили і публічно, і двосторонніми каналами. Вони про це знають, дивуватися їм не буде чому, про все їх поінформували, до чого це приведе».

Раніше із погрозами на адресу Гельсінкі виступили Дмитро Пєсков, Дмитро Медведєв та інші високопосадовці РФ.

Від слів Москва переходить до справи: розпочалися кібератаки на фінські сайти, зафіксовано перетинання літаками РФ повітряних кордонів Фінляндії та стягування до її кордонів ракетних комплексів.

Однак це лише посилює рішучість скандинавських сусідів РФ якнайшвидше сховатися під парасолькою НАТО. Кількість прихильників вступу Швеції до НАТО збільшилася з 51% у березні до 57% у квітні.

Якщо ж Путін зважиться ще на одну військову авантюру, за прикладом Сталіна 1939-го, то росіян зустріне не менш сильна, ніж 80 років тому, фінська армія, одна з найкращих у Європі.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.