Події

Ось справжня “Голодна туса” і це ніякі не блогери. Голосуймо за гречку!

Ось справжня “Голодна туса” і це ніякі не блогери, які відмовляються глибоко аналітично мислити, а наша із вами рідна Верховна рада, яка не може ніяк наїстись і приймає “Закон 5600”. Про це в соціальній мережі Фейсбук пише Юрій Іваночко.

Друзі – це не закон, а справжній “кабздєц” підготовлений тим якимсь чудом вижившии селянам, які мають у власності паї. Ці сволочі вирішили відкрито пограбувати останнє, що не залишилось розграбованим, це розпайовані землі які селяни не надто активно хочуть продавати олігархам за безцінь. Ось як їх стимулюють – вводять драконівські податки, щоб людям стало ще більше не вигідно обробляти свою землю. Це цинізм за межею будь якої моралі. Це якась не здорова штука, або просто кажучи, узаконення грабежу.

Сильна деолігархація вийшла, зменшили розмір земельних ділянок для сплати мінімальних податків з 2 га до 50 соток. Від тепер власники сільськогосподарських земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів, муситимуть сплачувати не менше ніж мінімальну суму податку – приблизно 1500 грн з 1 гектара. Усі. Навіть ті, хто не заробляє на цій землі. Таке підвищення вплине не на великі агрохолдинги, а виключно на невеликих фермерів і селян, які мають землю.

Ось така вийшла голодна туса у Верховній раді. Голосуймо за гречку!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.