Еокологія Україна

Олена Криворучкіна: Щойно Карпатський національний парк захопили рейдерським способом! (ВІДЕО)

Народний депутат України Олена Криворучкіна сьогодні знову стрясла інформаційний простір повідомленням про можливе рейдерське захоплення одного із Карпатського національного природного парку України, що є власністю та багатством українського народу.

Про це Олена Криворучкіна повідомила у соіціальній мережі Фейсбук, повідомляє Файна Стоірнка.

Лише в четвер на Громадській раді при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України вона разом з Юлією Овчинниковою та Василем Вірастюком обговорювали конфліктну ситуацію стосовно призначення нового керівника Карпатського національного природного парку.

Громадська рада проголосувала за рекомендації Міндовкілля, які в загальних рисах стосувалися необхідності розібратися в цьому кадровому кроці, коли за два тижні новопризначений. Керівник не може ані слова сказати про свою концепцію розвитку парку, ані зробити хоч один крок до порозуміння з трудовим колективом.

Але сьогодні новопризначений керівник вирішив одним махом скасувати як юридичні норми, так і морально-етичні принципи. Він, разом з найнятою ним особисто охоронною фірмою, увірвався до парку, повиламував двері до кабінетів, позбирав у мішки та ящики всі документи та відвіз у невідомому напряму.

Даний факт підтверджується опубілкованим відео, яке розміщено на офіційній сторінці КНПП.

Криворучкіна звернулась до керівника Екокомітету:

“Олег Бондаренко вважаю, що Екокомітет повинен розглянути це питання на найближчому засіданні! Прийняти «позу страуса» у такій конфліктній ситуації ми просто не маємо права!

Час кулуарних призначень минув і, сподіваюсь, назавжди. Разом з цим, ми з колегами Василем Вірастюком та Юлією Овчинниковою наголошували на необхідності проведення незалежного аудиту діяльності парку за останні роки, щоб звести нанівець будь-які спроби спекуляцій на цій темі”, – заявила Олена Криворучкіна.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.