Авто

Ого-го!!! Названі автомобілі з найбільшими ЖК-дисплеями

Автомобілі завтрашнього дня точно не залишаться зі звичними елементами управління, і людям потрібно буде звикнути до сенсорних екранів. Революція йде повним ходом, і її не можна зупинити – клавіші, кнопки і перемикачі поступово стають історією, поступаючись місцем ЖК-екранам. Великі дисплейні модулі тепер виконують функцію панелі приладів, керуючи мультимедіа, кондиціонуванням повітря і багатьма іншими системами.

Що стосується основних екранів мультимедійних пристроїв, то більшість виробників прийняли стандарт XL – діагональ 12-12,3 дюйма. Великі гравці в галузі, такі як Porsche, Audi, BMW або Mercedes-Benz, поки що є лідерами, але не в області великих екранів. Деякі з компаній тільки починають свій шлях у цій сфері.

Пропонуємо вашій увазі трійку моделей з найбільшими ЖК-дисплеями:

Li One – 16,2 дюйма

Названі автомобілі з найбільшими ЖК-дисплеями.  фото №2

Гібридний кросовер Li One, створений новою китайською компанією, був показаний на автосалоні в Шанхаї цієї весни. І він запам’ятався в основному завдяки величезному дисплею, що займає всю ширину панелі. Посередині знаходиться 16,2-дюймовий основний екран, який відповідає за мультимедійну систему та програми.

На обох сторонах розташовані ще два «маленьких» екрану – 12,3 дюйма, один з них – цифрова приладова панель, а інший служить для розваги пасажира. Існує також четвертий екран, який розташований нижче і відповідає за кондиціонер, комфорт, освітлення та багато іншого. Ціна Li One для Китаю – 60 000 доларів.

Tesla Model S – 17 дюймів

Названі автомобілі з найбільшими ЖК-дисплеями.  фото №3

Це автомобіль, який дебютував з величезними дисплеями. Саме Модель S Tesla показала світу, якими повинні бути мультимедійні системи і, перш за все, їх центр управління. Мінімалістичний інтер’єр Tesla з 17-дюймовим вертикальним екраном буквально підірвав автомобільну промисловість в 2017 році.

Сам сенсорний екран має цілу екосистему електромобілів – від кліматичних параметрів і налаштувань потужності до тривимірної навігації Google і автопілота. Крім того, Tesla використовує технології для оновлення, як смартфони. Пізніше аналогічний екран з’явився на кросовері Tesla Model X, тоді як на Model 3 і Model Y діагональ екрану складає 15 дюймів.

Byton M-Byte – 48 дюймів

Названі автомобілі з найбільшими ЖК-дисплеями.  фото №4

Найбільший в світі автомобільний екран належить новому китайському електричному кросоверу Byton M-Byte. Формально це не серійний автомобіль, так як перші його екземпляри повинні зійти з конвеєра в кінці осені 2019 року. Екран тут має діагональ 48 дюймів і простягається нижче лобового скла, займаючи практично всю площу між передніми стійками.

Гігантський дисплей відображає всю інформацію про мультимедіа, онлайн-сервісаи, стані блоку харчування та багато іншого. Система розроблена таким чином, щоб пасажири на передніх сидіннях могли себе розважити. Яскравість дисплея автоматично регулюється, щоб не засліпити водія. На додаток до цього 48-дюймового екрану M-Byte має ще 4 екрани, один з яких встановлений на кермі.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.