Інше

Новий бліцкриг: Путін наказав військам РФ здобути “перемогу” над Україною до 7 травня

У світі є один бункер, на який пасулвало би приклеїти табличку “Палата №6”. Лише на хвильку уявість собі всю феєричність ситуації. Як вам таке? Путін віддав наказ своїм оркам захопили Україну до 7 травня.

Про це повідомив Антон Геращенко, додавши що начальник тієї палати провів нараду із Патрушевим, Шойгу, Герасимовим та Бортниковим..

Він на повному серйозі заявив, що життя пацанчиків, яких він десятками тисяч відправив у сиру українську землю нічого не означаюють у порівнянні із його шизофринічними цілями.

Отже путін зобов’язав свою армію виконати його наказ із 21 квітня до 7 травня. А опісля українська влада підпише мирний договін, який буде подано ні мало ні багато, як капітуляцію України.

Наші хлопці шлють путіну разом із його планами йти за своїм воєнним кораблем і обіцяють, що замість перемоги 7 травня отримає свіжий звіт про закінчення історії орків.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.