Uncategorized

Наші десантники розбили колону елітних зразково показових російських військ (ФОТО)

Наші захисники із числа десантників “мінуснули” хвалену елітну бронегрупу 21-ої окремої гвардійської червонопрапорної омсько-новобузької мотострілецької бригади (пункт постійної дислокації знаходиться в Томську) центрального військового округу ЗС Російської Федерації. 

Про цей розгром окупанта повідомило командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Зокрема окупант втратив колону із кількох бойових машин противника. Разом із цими бляшанками було знищено і особовий склад. 

Із того що залишилось вдалося ідентифікувати лейтенанта А. М. Кочановського, а також Н. Р. Сатканова. Дивись фотографії.

Молодшого сержанта Кайрата Саккузієва з Оренбурга залишив по собі трохи більше іонформації й документів. Він був навідником-командиром танка, снайпером, пройшов інтенсивні курси за програмою виживання.

Цікаво, що двадцять перша бригада в Росії вважається елітною зразково-показовою, саме вони завойовували призові місця на міжнародних навчаннях. Їхати в Україну виявилось для них поганою ідеєєю.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.