Технології

На архівному фото ВВС США виявили загадковий об’єкт. Ніхто не знає, що це

У відкритих даних Міністерства оборони США є зображення, яке поставило в глухий кут військових експертів. На фото показаний персонал ВПС, що працює над витягнутим чорним дроноподобним літаком.

Знімок зроблений в 1980 році на авіабазі «Кіртленд» в Нью-Мексико.

За формою загадковий об’єкт нагадує стратегічний надзвуковий розвідник SR-71 Blackbird, але розміри у них сильно відрізняються  – об’єкт на фото виглядає набагато менше висотного розвідника, пише  The Drive.

Повітряне судно, схоже, має нахилені вперед лопаті турбіни, два скошених назовні ребра і закруглену витягнуту носову частину. Задня частина, навпаки, круто «обривається». Єдине маркування, яке можна побачити  – типовий герб ВВС США і цифрове позначення  7702-4, що, можливо, означає, що це четвертий варіант дизайну судна.

Є припущення, що загадковий об’єкт потрібен для буксирування повітряних суден. Здається, особливості задньої частини конструкції дозволяють йому приєднатися до носової частини інших літальних апаратів. Але поки це лише припущення, точних даних про пристрій немає.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.