Психологія

МОЛОДА ЖІНКА ВИРІШИЛА ЗНИКHУTИ НА ТРИ ДНІ, ЩОБ ЗРОЗУМІТИ, КОМУ ВОНА ПОТРІБНА В ЦЬОМУ ЖИТТІ. ПІСЛЯ ЦЬОГО ВОНА ЗМІНИЛАСЯ НАЗАВЖДИ! ДУЖЕ СИЛЬНА СТАТТЯ!

Зникнути на три дні, щоб зрозуміти, кому ви потрібні в цьому житті.

Молода жінка провела своєрідний експеримент, пише ukrainians.today .

Псuхологи радять зникнути на три дні, сховатися від усіх. Щоб зрозуміти, для кого з людей, що оточують вас (приятелів, друзів, родичів, близьких) ви реально важливі.

Вона провела цей експеримент.

Експеримент вдався. А три дні змінили її повністю і остаточно.

Жінка видалила свої акаунти в соціальних мережах, відключила мобільний телефон, щоб не реагувати на дзвінки та повідомлення. Вона пішла з інтернет-простору і поля зору оточуючих.

Ці три дні вона провела дивно. Тиша. Ні дзвінків, ні сигналів, ні порожніх розмов, ні всього іншого. І думала про те, скільки ж у неї буде без відповіді викликів і повідомлень на мобільному і в месенджері.

Це було трохи схоже на гру. Вона представляла, що буде всім пояснювати, куди ж вона зникла. Всі здивуються і, можливо навіть, піднімуть шум.

Вона гуляла по осінньому парку, сходила в кіно, сиділа в кафе з чашкою ароматної кави. І все думала, думала, як це все дивно – пожити три дня не зовсім звичайним життям.

І ось нарешті настав день ікс.

Вона тримає з хвилюванням мобільний телефон, включає його, вводить пароль. І бачить: 23 пропущених дзвінка, 14 повідомлень.

Мало? Можливо.

Так буде, що за три дні відсіються всі  ті, з ким ще вчора були «не розлий вода», танцювали, веселилися …

Молода жінка відкрила список пропущених дзвінків. Всі вони були від одного абонента, і повідомлення – теж! Від того, хто не зрадить і не залишить ніколи. Вона тримала мобільний в руці, на екрані світилося одне-єдине слово: МАМА!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.