Авто

Мало хто знає, як доглядати за автомобілем. Вісім важливих порад.

Найкращий захист кузова автомобіля від впливу навколишнього середовища – регулярне миття і нанесення на кузов захисного воску. Адже чим довше на лакофарбовому покритті кузова знаходяться сліди від комах, не змитий пташиний послід, смола чи сік з дерев, сліди від повалених плодів сажа та інші агресивні забруднювачі, тим сильніше буде їх руйнівна сила. А літнє сонце через інтенсивне випромінювання посилює негативний вплив цих факторів, інформує Ukr.Media.

Тому пам’ятайте:

1. Колісні диски слід регулярно мити, інакше продукти зносу гальмівних колодок будуть роз’їдати їх покриття.

2. Прибираючи в салоні, якщо в машині є підігрів сидінь, не мочіть сидіння. Це може призвести до пошкодження підігріву крісел. Використовуйте спеціальні засоби, наприклад, суху піну і т. д.

3. Температура води для миття кузова авто не повинна бути більше 60°С. Занадто гаряча вода згубна для лакофарбового покриття.

4. При тривалій стоянці на сонці закривайте лобове скло спеціальним відбивачем. Уникайте тривалої стоянки під яскравим сонцем, щоб виключити вигорання шкіри/тканини оббивки салону.

5. Після заміських поїздок не використовуйте для очищення скла світлових приладів агресивні засоби або хімічні розчинники, так як вони можуть пошкодити скло фар.

6. Для шкіряних елементів оббивки салону після чищення застосовуйте крем для догляду за шкірою із захистом від сонця і ефектом насичення.

7. Незначні пошкодження лакофарбового покриття, наприклад, подряпини або сліди від ударів каменів, необхідно усунути негайно, щоб не дати шансу волозі і теплу призвести до появи вогнища корозії. Для цього не обов’язково вирушати в автомайстерню. Існують лакові «стрижні» або аерозолі, які відповідають кольоровій гамі авто.

8. Гумові ущільнювачі дверей і віконних прорізів залишаються більш еластичним, якщо їх регулярно обробляти засобами для догляду за гумою. Це також запобігає прискореному псуванню ущільнювачів і втрату їх герметичності.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.