Духовне

Маєте неприємності? Існує молитва, яка вважається однією із найсильнших – “Три ангели”

Якщо ви віруючий християнин, ця стаття може стати вам у нагоді. Якщо ви відноситесь до християнства скептично, то рекомендуємо пошукати іншу більш актуальну для вас інформацію.

Кожна людина має свого ангела-хранителя, якого Господь послав, щоб захищати її. За деякими оповіданнями, нас оберігають три ангели – два небесних і один земний. Небесні ангели спрямовують нас у моменти народження та смерті, а земний ангел опікується нашим життям. Існує молитва, яка може підсилити силу цих трьох ангелів та створити щит, що захистить нас від усіх проблем та неприємностей, навіть тих, за які ми не відповідаємо.

Краще молитися з трьома церковними свічками, які потрібно запалити. Варто позбутися всіх думок, що заважають почути внутрішній голос, що виходить з серця та бути наодинці з собою, якщо цього вимагають обставини.

Щоб звернутися до Господа, важливо мати чисту душу та розповісти Йому все, що нас турбує та заважає. Проте варто пам’ятати, що не маємо права бажати зла нікому, навіть якщо ми знаємо, що ця людина завдає нам болю та негативу. Ми не є суддями чи катами, і не можемо карати тих, хто завдає нам шкоди.

Молитва-оберіг “Три ангели” вважається найсильнішою з усіх відомих молитов. Якщо регулярно її читати, то виникатимуть обставини, які сприятимуть їх вирішенню.

Спаси, Боже. Збережи, Боже. Ти призначив мені допомогу в трьох Ангелів, трьох Архангелів, відданих захисників. І покарав Ти їм мене оберігати, нікому в образу не давати, від будь-якої напасті берегти, щастя моє стерегти. Так почуйте мене, Ангели, мої Архангели, про допомогу вашої молю, з бідою розібратися хочу. Поставте захисний паркан від землі до небес, за який ніхто не зможе зайти. Перестати боятися хочу всякого люта, мов поганих, злих очей, мов поганих, хвороб лютих, злих людей і всього диявольського, що є на землі. Я знаю, за вашою спиною - як за міцною стіною. Врятуйте і збережіть раба Божого (ім'я), Ангели. Оберігайте мене з ранку до ночі. В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.
Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.