Подорожі

Легенда «Рожевого озера» Хіллієр в Австралії

Магічне рожеве озеро – Озеро Хіллієр в Австралії часто називають «рожевим озером».
Відкрите озеро було на початку ХІХ століття під час експедиції. Колір води не змінюється навіть якщо налити її в будь-яку ємність. 

Вченим вдалося встановити, що рожевий колір озеро Хіллер має завдяки водорості Дуналієлла солоноводна, що росте на дні у величезних кількостях. Насиченість кольору змінюється в залежності від температури води.

У XVII столітті у водах, що омивають острів, корабель потрапив у сильний шторм і затонув. Єдиного моряка, що врятувався, викинуло на безлюдні землі. Він був поранений. 

Через кілька тижнів збожеволівши від болю, самотності та безвиході, він вигукнув: “Я продам душу дияволу, якщо цей кошмар припиниться!” Тоді з тіні сусіднього дерева вийшов чоловік із двома глечиками в руках: в одному була кров, а в іншому — молоко. 

Він пройшов до нього і сказав: “Кров допоможе тобі забути, що таке біль. Молоко позбавить тебе почуття голоду. Тобі варто лише поринути у ці води”. 

Після цього незнайомець вилив вміст глечиків в озеро, через що воно змінило колір. Моряк повільно зайшов у рожеву воду і пірнув, а коли виринув – дивного незнайомця ніде не було. Від переломів та почуття голоду не залишилося й сліду. 

Пізніше на цей острів висадилися пірати, вони взяли в полон бідних моряків. Піратів насторожив той факт, що бранець не відчував болю і не потребував їжі. 

Вважаючи це поганим знаком, забобонні пірати викинули моряка за борт, не повіривши в його містичну історію зцілення.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.