Ле Петрус: Хто і навіщо ховає піраміду в центрі Європи?

Як же можна заховати досить велику піраміду практично в центрі цивілізованої старенької Європи і при цьому, щоб не виникало ні в кого питань? А головне навіщо?

Про це розповідає Файна Сторінка за матеріалами Правдивої історї

Це стародавня піраміда яку можна побачити на будь-якій карті ось за цими координатами: 42 ° 28’30.56 “N 2 ° 51’38.78” E і розташована вона в акурат на з’єднанні двох французьких автомагістралей А9 і АР7. І цю споруду просто неможливо не помітити з боку. Адже в висоту вона дорівнює 80 метрам.

Так невже про неї нічого не відомо? Дійсно в відкритих джерелах ви не знайдете жодного рядка про цю унікальну піраміду. Тільки якщо почнете цікавитися безпосередньо перевалом Ле Петрус то зможете знайти тільки на європейській версії вікіпедії наступну інформацію написану ну дуже дрібним шрифтом:

Дана піраміда зведена в період з 1974 по 1976 року на з’єднанні двох доріг. І архітектором цього творіння став Р. Бофилл . Дана споруда була присвячена Каталонії.

Але цей недолугий опис не витримує навіть поверхневої критики, далі пояснимо чому.

По-перше зверніть увагу на малюнок вище, на ньому ви побачите, що дана піраміда орієнтована на так званий «старий» полюс, який згідно з останніми дослідженнями розташовувався в Небрасці в Сполучених Штатах.

Знову вдивляємося уважно в малюнок і звертаємо увагу на 50 метровий шар землі, яким занесена піраміда з південного боку.

Виходить, що архітектор не лише потурбувався про зведення цієї споруди, але також провів просто титанічну роботу, щоб засипати весь південний її схил і навіть засадив його дикорослими деревами, для більшої переконливості.

Місцеві жителі стверджують, піраміда там була завжди, єдине що дійсно було побудовано в ті часи, так це цегляна конструкція на вершині і сходи які ведуть до неї.

Погодьтеся «офіційна» версія виглядає, ну м’яко кажучи, дуже непереконливо.

Але давайте розберемося, для чого потрібно було розігрувати цю виставу? Виявляється все дуже просто, для цього достатньо просто уважно подивитися на карту місцевості.

Перехід Пертуса – це прохід в Піренеях по дорозі на іспано-французькому кордоні, якраз між Східними Піренеями в Лангедок – Руссільйон, а також провінцією Жирона, що в Каталонії.

При цьому висота даного місця, над рівнем моря, дорівнює 290 метрам, що є найнижчою точкою в усьому переході через Піренеї.

Виходить, що прокласти дорогу в іншому місці без прокладання спеціального підземного тунелю неможливо, а це дуже дорого.

А саме в місці ідеального розташування дороги розташувалася ця напівзасипана піраміда строго орієнтована на попередній полюс планети. Зрізати її дощенту коштує стільки ж дорого, що і прорити тунель. Так що залишилось оголосити давню піраміду новобудовою і для більшої впевненості облагородити її незначними змінами.

Ось так і була захована 80 метрова Давня Піраміда буквально в центрі Європи. А якщо звернути пильну увагу на те як вона називається французькою мовою: Лангедок-Руссільон, то тут явно простежується корінь «Русс», можливо тут прослідковується слід загадкових етрусків (а може русинів). Звісно це жартівливі припущення, але таємниця даної піраміди чекає на своє відкриття.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!