Україна

Китай утилізовує Росію? В чому причина нерозумної тактики Путінського режиму в Україні

Китай скидає маску і справжнє його обличчя демонструє щось подібне на солідарність із Росією. Найімовірніше саме це і є причиною немоливості для Путіна зупинити почату в Україні війну.

Як відомо Росія та Китай провели перші спільні військові навчання після вторгнення в Україну, про це повідомляє The Washington Post, інформує Файна сторінка.

Можливо ви будете здивовані, але вони спільно запускали стратегічні бомбардувальники над понським та Східно-Китайським морями. Це демонстративно відбувалось саме тоді, коли президент Байден був у вівторок у Токіо.

Сьогодні Росія потрапила в подібну залежність від Китаю, як самопроголошені респубілки “Л/ДНР” – від Росії. Якщо для росії є вигідною утилізація колишнього українського населення на захоплених територіях то аналогічно Китаю буде вигідно, якщо Росія утилізує власну армію у якомога більших об’ємах. Це може пояснювати постійне проголошення Путіном мантри “Все йде за планом…”.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.