Еокологія

Криворучкіна: Маємо діяти вже і зараз! Росія намагається перетворити наші міста на зону відчуження

Закликаю всю світову спільноту донести до своїх лідерів інформацію про необхідність прискорення процесів надання військової допомоги Україні.

Про це народна депутатка України, заступниця голови комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування Олена Криворучкіна написала на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Переконавшись у неефективності ракетних обстрілів цивільної інфраструктури, злочинний режим Путіна перейшов до ще більш цинічної і аморальної тактики.

Сьогодні свідомо і цілеспрямовано, а головне на очах всього світу, окупанти намагаються створити масштабну загрозу для мільйонів українців та навколишнього середовища, шляхом зневоднення Каховського водосховища.

Якщо не повернути бункерного діда в реальність, то вже найближчим часом цей екологічний тероризм призведе до:

– нестачі питної води для жителів одразу трьох областей – Херсонської, Запорізької та Дніпропетровської;

– втрати урожаю через неможливість зрошення майже пів мільйона гектарів сільськогосподарських угідь;

– масової загибелі водних біоресурсів, в тому числі видів, що зникають;

– неможливості охолодження ядерних реакторів на Запорізькій атомній електростанці, що може закінчитись глобальною катастврофою.

Як заступниця голови комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування та головного координатора Оперативного штабу по фіксації, збору інформації та розрахунку збитків заподіяних навколишньому природному середовищу внаслідок агресії РФ докладаю максимум зусиль для того, щоб створити умови для можливості притягнення держави-терориста до відповідальності. Але потрібно не лише якісно фіксувати факти нанесення збитків, а й ефективно запобігати їм.

Вкотре наголошую, що сьогодні вже очевидним є той факт, що злочинний режим Путіна намагається перетворити територію України в зону відчуження перетворюючи на пустку наші міста і села. А тому, будь-які заяви всіх, хто стверджують, що проблеми екології на фоні війни начебто є другоплановими та можуть почекати варто прирівнювати до намагань просувати кремлівські наративи.

Ми маємо діяти вже і зараз! Весь світ потребує негайного усвідомлення масштабу катастрофи, яку намагається спровокувати злочинний режим Путіна!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.