Дім

Коли ферма на кухні: LG розробила шафу-теплицю для домашньої ферми

LG представила на CES 2020 не зовсім звичайний виріб – шафу-теплицю для домашнього саду зі штучним кліматом Columm Garden. У ньому є осередки для розміщення 24 боксів, заповнених торф’яним мохом, добривами та насінням. Отриманий урожай, на думку LG, зможе задовольняти потреби в овочах родини з чотирьох чоловік протягом року.

Різні модулі та спеціальне освітлення створюють штучний клімат всередині шафи з можливістю регулювання температури і освітленості в залежності від часу доби. Крім того, технологія замкнутого водопостачання забезпечує ідеальний рівень гідратації для насіння, запобігаючи при цьому розмноження водоростей і небажані запахи.

Шафа-теплиця

Користувачі Columm Garden зможуть контролювати зростання рослин за допомогою спеціального додатку для смартфона. Компанія пропонує стартовий набір, куди входять 20 сортів насіння, включаючи рукколу, цикорій, базилік і різні салати, наприклад, ромен.

Шафа-теплиця
Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.