Головне Події

КЛІМКІН: Повітряне піратсво Лукашенка – це повна солідарність із Путіном. Загрози зростають.

Зараз у Білорусі на кону репутація Заходу. Якщо дозволити Лукашенку повітряне піратство, то наступного разу він буде вбивати на вулицях європейських міст – як Путін.

Реальним ударом по режиму буде заборона всього транзиту через Білорусь і конфіскація активів Лукашенка. Перше може зробити Євросоюз, друге – США.

Путін створив собі ще одне питання для торгівлі із Заходом і може поступово дивитися на ринок нерухомості у Ростові – чи є там місце для двох колишніх президентів. Тепер у нього набагато кращий шанс протиснути свій сценарій зміни влади у Білорусі, тобто там буде більше Росії, а значить більше загроз для нас з півночі.

Все це означатиме, що потрібні нові підходи до забезпечення нашої безпеки, старі не працюватимуть і зараз саме час почати домовлятися про них з нашими партнерами.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.