Павло Клімкін
Uncategorized

Клімкін: Кіно закінчилось! Весь світ готується до великої перезагрузки

Посли США та ЄС в Росії залишили свої посади. Синхронно і майже одночасно. Це простий і потужний сигнал – повернення до попередньої політики не буде. Кремль хотів визначати світову геополітику, але став геополітичним непорозумінням.

Мати своїми союзниками Північну Корею та Сирію – це все, що залишилося. Китай і далі буде використовувати Росію, але про будь-яке партнерство там не йдеться.

Обмеження імпорту російських енергоносіїв та їх ціни – нафти, а в перспективі і газу – зламає російську мафію. Російські еліти все краще розуміють, наскільки все серйозно. Тому і кажуть все голосніше про переговори.

Але повернення до попередньої реальності вже ніколи не буде. Не тільки Захід, а й весь світ має готуватися до перезавантаження російського режиму.

Повернення до попередньої дипломатії вже не буде, і будь-які переговори на західних (а ми вже фактично є частиною Заходу) умовах – в цьому і є сигнал синхронного звільнення послів.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.