Klimkin
Події

КЛІМКІН: Фокус в тому, що поки нам “згодовують” офшори, Москва готує нове “визволення” України

Можна звісно відсахнутись від статті Медведєва як хамсько наїзду, бо він таким і є. Але це буде “уникнення реальності”.

Про це Павло Клімкін написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, повідомляє “Файна сторінка”.

Ця стаття відрізняється від статті Путіна як брошура від книги, тобто це тлумачення статті Путіна. Водночас, вперше тут чітко сформульована теза, що українській владі відмовляють не тільки у політичній (начебто через залежність від зовнішнього впливу), а й у моральній легитімності.

Українська еліта, за словами Медведєва, не турубується про Україну, а живе офшорами. Про Володимира Зеленського взагалі стверджується, що він відмовився від своєї ідентичності та свого коріння.

Поставте собі питання: що має стримувати путінський режим від будь-яких дій в Україні, якщо її керівництво не має політичної та моральної легитімності?

Весь інший текст – це мішура та знайома маячня з повторенням звичайних тез. Тому можна звісно казати, що ця стаття є тролінгом на фоні візиту Вікторії Нуланд до Москви – це просто і зрозуміло. Але схоже, що російські еліти сформували консенсус щодо зміни своєї тактики щодо України, і це сигнал нам та Заходу

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.