Технології

Юрій ІВАНОЧКО: Культурна парадигма зламана. Батьки уже не можуть конкурувати з Гуглом

Що таке знання? Чому діти все менше задають питань батькам і все більше Гуглу? Чому батьки уже не можуть конкурувати з Гуглом? Ми думаємо, що штучний інтелект – це щось із фантастичних фільмів про Термінатора, але вже сьогодні нас оточує маса пристроїв, які керовані “залізним” розумом. Вони вміють чути, бачити і робити з того якісь висновки. Ні вони не обов’язково – зло, вони – інструмент. Це як сокира, можна нарубати дров, а можна наробити біди.

Про це в соціальні мережі Фейсбук пише Юрій Іваночко.

Неможливо знати все. Ймовірно ефективність пошуку необхідних знань в даних, та рівень можливості адаптації їх до практичного використання найближчим часом може стати наріжним каменем передової освіти, науки і показником розвитку економік.

Саме тому все це потрібно було вивчати ще вчора. Якщо б це було порожнім місцем, то навряд будувались би сфера використання штучного інтелекту добігаала зараз капіталізації 500 млрд. доларів.

Але це саме той випадок, де правильного шляху немає апріорі, бо це передова, на якій твориться саме майбутнє. І тим не менше ми повинні побачити це майбутнє аби створити його разом із своїм шляхом.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.