Події

“Ілон Маск, введи війська!”: Кремль дав наказ збити супутники StarLink

Cхоже на те, що в Кремлі від якогось здорового глузду не залишилось навіть натяку. Сьогодні Медведєв поставив завдання перед рашистськими військами знищити супутники системи інтернет-зв’язку Starlink Ілона Маска.

Тобто росія оголосила космічну війну Маску, і як причину для цього Медведєв оголосив те, що нібито ці сопутники коригували вогонь по флагману чорноформсьокого флоту “Москва”, який, уваага, затонув через те, що хтось неправильно загасив недопалок сигарети, у зв’язку із чим здетонував боє припас.

Феєрична компанія стратегів зібралась у військово-політичному командуванні рашистів:

«Для забезпечення безпеки всіх підрозділів, що беруть участь у спеціальній військовій операції, верховним головнокомандувачем було віддано наказ про знищення угруповання супутників Starlink, що знаходиться над територією російської федерації, зони проведення спеціальної військової операції та чорноморського басейну», – йдеться на сайті Єдиної росії.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.