Наука

Як виглядала би Андромеда на нічному небі, якби ця галактика була яскравішою (ФОТО)

Галактика Андромеди – сусід Чумацького Шляху, це найближча до нас галактика і найбільша з усіх відомих спіральних галактик, її діаметр становить 220 тис. світлових років, що практично вдвічі більше за діаметр Чумацького Шляху. 

За площею, що займає на небі, ця галактика Андромеди виглядає приблизно в 6 разів більшою за диск Місяця. Проте вона надто тьмяна, щоб її можна було побачити неозброєним оком. На зображенні показано, як виглядала би Андромеда на нічному небі, якби ця галактика була яскравішою.

За даними астрофізиків, зараз цей об’єкт і Чумацький Шлях мчать назустріч один одному і приблизно через 4,5 млрд років зіткнуться.

Простір між зірками в галактиках величезний, він настільки великий, що коли Чумацький Шлях зіткнеться зі своїм сусідом, зірки всередині кожної з галактик навряд чи чекає така сама участь. Коли чорні дірки двох галактик зіллються, швидше за все деякі великі світила будуть викинуті за межі нової структури.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.