Дім

Як відрізнити шкіру від шкірозамінника. Довіряйте лише собі.

Файна сторінка поганого не порадить. І сьогодні ми хочемо розказати своїм читачам про те, як вберегтись від обману при купівлі шкіряних речей, оскільки, нажаль, дуже часто продавці намагаються продати речі із “шкіри молодого дермантина” як такі, що виготовлені із натуральної шкіри.

Разом із тим ми не є прихильниками використання тварин і якщо у вас є можливість не збільшувати попит на шкіряні речі, обов’язково скористайтесь нею. Однак в житті виникають ситуації, коли виріб потрібен саме із шкіри.

У нашому гардеробі є багато речей зі шкіри або шкірозамінника. Це найнадійніший і міцний матеріал, який найкраще підходить для взуття, сумок, верхнього одягу і аксесуарів. Але, звичайно, у шкіри та шкірозамінника є істотні відмінності. Шкіра набагато благородніша, дорожча, якісніша, ніж її штучні аналоги. Добре, якщо продавець виробу чесно каже, з якого матеріалу виготовлена ​​річ, тоді можна робити прогнози, наскільки сезонів її вистачить, чи відповідає заявлена ​​ціна її реальній вартості, можна підібрати правильний догляд, щоб продовжити термін експлуатації.

Але дуже часто шкірозамінник намагаються видати за натуральну шкіру, називаючи матеріал пресованою шкірою, кажуть, що виріб виготовлений і комбінованого матеріалу. Це, по-перше, неприємно, оскільки такий продаж є обманом чистої води, а по-друге, виключає можливість нормально користуватися річчю. Наприклад, сумка зі шкірозамінника на сильному морозі може просто розкришитися, потріскатися із усіма витікаючими наслідками, а шкіра прекрасно витримає випробування холодом. Вибираючи виріб, ми маємо право знати, з якого матеріалу його було зроблено, щоб захистити свої права і гроші. Краще покладатися тільки на себе, щоб бути повністю впевненим, що купується річ саме з натуральної шкіри.

Існує кілька способів, за якими можна визначити шкіра це чи шкірозамінник. Озбройтеся ними, вирушаючи за обновками і після вам не доведеться турбуватися.

Як відрізнити шкіру від шкірзамінника?

Сьогодні відрізнити натуральну шкіру від штучної шкіри дійсно складно. Технологи не стоять на місці і придумують все нові і нові штучні матеріали, які практично повністю імітують натуральні. Вже навчилися навіть імітувати запах справжньої шкіри, при виробництві шкірозамінника в нього додають шкіряну крихту і готовий виріб має характерний запах. Цим не гребують і імениті бренди, тому справжню шкіру гарної вичинки «зловити» стає все складніше.

Бірки

Навіть коли висить шкіряна бірка це не завжди є гарантією, що річ дійсно зроблена з такого ж матеріалу. Хоча за правилами такі бірки можуть висіти тільки на шкіряних речах, а вироби з шкірзамінника маркуються біркою у вигляді ромба.

Шви

Ретельно вивчіть шви. Якщо треба, загляньте глибоко всередину – на взуття шукайте шви в халяві, в колодці, на сумці – по внутрішнім швах, в одязі – в рукаві, проймі, на манжеті.

На зрізі шва ви побачите з яких шарів складається матеріал. Натуральна шкіра не ділиться на шари, у неї не відходить підкладка або верхній шар. Також вона може бути нерівномірно профарбована, тобто фарбою покритий і просочений верхній шар, а всередині залишаються профарбовані ділянки.

У шкірозамінника, навіть найякіснішого, при бажанні можна відокремити підкладку. У натуральної шкіри виворіт шорстка, як замша або нубук. У шкірозамінника часто можна побачити схожу підкладку яка імітує натуральну, але вона, як правило, дуже добре «вироблена», однорідна і бархатиста. Якщо ви побачили підкладку з текстилю, стирчать ниточки, сіточку, тоді це точно шкірозамінник.

Перевірка водою

Шкіру від шкірозамінника можна відрізнити за допомогою простої води. Оскільки шкіра це все-таки натуральний матеріал, то він вбирає воду. Навіть глянцева, фарбована шкіра її вбере. Капніть на виріб водою, якщо перед вами виріб з натуральної шкіри, то на ньому залишиться хоч якийсь слід. Частіше за все ви побачите темну плямкуа, яка незабаром висохне. На шкірі гарної вичинки плями від води зникають безслідно, не залишають розводів.

З шкірозамінника вода скотиться як зі скла, скільки б ви не намагались, у вас не вийде його намочити. Навіть якщо повністю занурити виріб у воду, то намокне тільки його текстильна підкладка, можливо потрапить вода між підкладкою і шаром імітованої «шкіри». Але від цього річ не стане м’якше, пластичншіше, не деформується.

Треба відзначити, що мокрі шкіряні вироби не можна сушити на батареї або праскою. Спочатку шкіра розтягнеться, але потім в кілька разів «сяде». Пом’яту або маленьку за розміром річ ​​зі шкіри можна пропрасувати теплою (не гарячою!) Праскою без пари через тканину, щоб прибрати заломи або трохи розтягнути. До слова, прибрати заломи на шкірзамі за допомогою праски навряд чи вийде.

За допомогою вогню

Як відомо, шкіра не горить і не плавиться. Якщо є можливість, то зріжте з непомітного місця маленький шматочок матеріалу і підпаліть його. Шкірзам почне плавиться як пластмаса, шкіра лише може деформуватися і зсохнутися.

На дотик

Потримайте виріб в руках, досить довго. Шкіра нагріється, стане такої ж температури, як ваші руки. Якщо виріб не дуже грубий, то ви відчуєте, що матеріал став трохи м’якше. Шкірозамінник залишиться холодним, а якщо руки спітніють, то він не вбере вологу.

Друзі, наша команда створила чудовий проект і нам життєво необхідна ваша підтримка: будь ласка, підпишіться на канал у телеграмі і ви зможете насолодитися зокрема цікавими статтями, які пубілкуватимуться лише там.

Не лякайтеся, підписників ще зовсім мало, ми віримо, що зможемо створити свою велику команду поціновувачів цікавого і прекрасного. Цінуємо кожного, окреме спасибі всім, хто підпишеться!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.