Дім

ЯК ОБЛАШТУВАТИ РОБОЧЕ МІСЦЕ ВДОМА?

У зв’язку із тим, що світова економіка доволі відчутно переорієнтовується на можливість організації віддаленої роботи, тобто роботи із дому, то питання облаштування робочої кімнати стає вкрай актуальним. Від того, як ви організуєте свою робочу зону може залежати те, чи вдасться вам утриматись на плаву, не втратити власну ефективість і рівень заробітку.

Дизайн домашнього офісу має вплив на вашу ефективність та творче натхнення. Спочатку, звісно, можна працювати з ноутбуком у ліжку, на кухні чи на балконі, але з часом все одно виникає необхідність облаштувати невеличку  робочу зону. Ось деякі ідеї щодо оновлення робочої зони,  які допоможуть створити сучасний та ергономічний простір для роботи та навчання.

ЯКУ КІМНАТУ ВИ ВИБРАЛИ?

Якщо у вас декілька кімнат, спочатку вирішіть, де буде розташований робочий куточок. Зараз популярним рішенням є об’єднання кімнати з балконом, де й облаштовують робочий куток. Якщо такої можливості немає, обирайте місце за принципом “вільного місця”, головне, щоб без протягів 🙂

Коли робоча зона оформлена у власному стилі, вона гармонійно пасує до загального інтер’єру та надихає на продуктивну діяльність. Вибирайте улюблені кольори, постеліть під ноги м’який килимок, додайте спеціальну подушку для підтримки спини. 

Також, можна прикрасити стіну домашнього офісу картинами, фоторамками з мотивувальними цитатами, чи іншим настінним декором. Симпатичний кактус на зручних відкритих полицях допоможе створити здорову атмосферу 🙂

ЗМІНІТЬ КОЛІР СТОЛУ

Письмовий або офісний стіл – це неодмінна частина робочої зони, тож важливо вибрати стіл, який підходить саме вам. Сучасні офісні меблі відрізняються легкістю та простотою, вже немає тих приставних полиць для монітора.

Легше за все виділили стіл за допомогою кольорової гами. Світлий стіл вдало впишеться будь-яку кімнату та створить більше візуального простору. А темний стіл здатен підкреслити світлі кольори, які часто використовують для загального оформлення кімнати.  

ВИБЕРІТЬ НАЙКРАЩИЙ СТІЛЕЦЬ

Перш за все звертайте увагу на зручність та комфорт. Як правильно обрати офісний стілець та як правильно потім за ним сидіти ви можете прочитати у нашому блозі. Взагалі, вибір стільця для робочої зони не обмежується тільки офісними стільцями. Інколи зручніше сидіти за звичайним стільцем з перекладинами для ніг, чи навіть у звичайному кріслі з високою спинкою, комусь сподобається крісло – гойдалка, щоб був час погойдатися та “спіймати” натхнення 🙂

Якщо ж говорити про офісні стільці, то треба подумати про такі нюанси:

  • підлокітники
  • газовий підіймач
  • висока/низка спинка
  • коліщатка

ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ, ЩО У ВАС ВДОСТАЛЬ МІСЦЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

Для того, щоб на робочому місці не запанував творчий безлад, додайте зручні місткості для зберігання: органайзери, кошики, полиці. Також можна одразу придбати стіл із тумбою або ж додатковими шухлядами. 

ПОДАРУЙТЕ СОБІ ГАРНИЙ КРАЄВИД

Сидіти та дивитися на голу стіну – звучить не дуже привабливо. Тут і фантазія далеко не піде, і нові ідеї не з’являться. Якщо місце дозволяє, облаштуйте робочу зону перед вікном. Зараз багато хто робить робочий куток на балконі – теж класний варіант. Це забезпечує природне освітлення та налаштовує на роботу.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ОСВІТЛЕННЯ

Іншим важливим фактором в оформленні домашнього офісу є джерело світла. Без достатнього освітлення ви можете перенапружувати зір. Тож, краще встановити декілька джерел світла для того, щоб потім регулювати рівень освітлення.

Наприклад, настільна лампа дає концентроване світло для роботи з паперами, малювання та іншої роботи, яка потребує максимального освітлення.

Робіть свою робочу зону стильною та ергономічною та нехай вона надихає вас!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.