Духовне Психологія

Як і чим “харчується” душа? Або куди зникає ваша енергія

Людина, маючи матеріальне тіло, харчується матеріальною їжею, для заповнення витраченої в процесі життєдіяльності енергії, для росту і розвитку організму. Так зване душевне “тіло” має інші фізичні характеристики, але і воно витрачає енергію, а значить повинно споживати якусь “їжу”.

Для даної статті, поняття “тіло” – це форма існування індивідуальної свідомості в світах з різними фізичними характеристиками. Тіла людей і душ, мають різні характеристики, і в процесі життєдіяльності витрачають і наповнюються енергією, розвиваються і зростають. Відрізняються лише енерговитрати, механізм засвоєння енергії і фізичні характеристики росту.

Наш матеріальний світ більш щільний, енергія “захована” в матеріальних об’єктах (нафта, газ, радіоактивні мінерали, продукти харчування). Щоб вивільнити енергію, необхідна “обробка”. Для вивільнення енергії з продуктів харчування, тіло людини забезпечено травною системою. Крім цього, з її допомогою організм отримує матеріали для росту клітин.

Подальша інформація ні звідки не запозичена, є виключно роздумами автора, і він не наполягає на її істинності в останній інстанції!

Світ душ – більш тонкий, енергія знаходиться в більш “чистому” вигляді. Вважаю, що він розділений на рівні. Чим вище вібрація світу, тим доступніше енергія. У душ немає необхідності витрачати велику кількість енергії на переміщення тіла в просторі і підняття важких предметів, тому енергетичний баланс сильно відрізняється від нашого.

Харчування “тіла” душі може відбуватися двома способами.

1. Безперервно . Можна припустити, що тонкий світ пронизаний енергією, і тіло душі може отримувати її безпосередньо з енергетичних каналів, як це роблять люди для бездротової зарядки смартфонів, використовуючи принцип роботи індукційної котушки.

2. Порційно , через “споживання” деяких об’єктів тонкого світу, типу енергетичних згустків.

Перший спосіб отримання енергії характерний для Вищих світів з високою вібрацією, в яких мешкають високорозвинені душі. Для існування в такому світі, процес харчування, як акт, не потрібен.

На більш низьких рівнях тонкого світу, щільність тіл більша, через що споживається більше енергії, і тому виникає потреба в додатковому індивідуальному “харчуванні”. Це другий спосіб отримання енергії. Можливо, в таких світах є якісь “місця сили” або кристали, як в коміксах, або щось на зразок плодів рослин, що містять енергію. Щоб поповнити енергію, душам необхідно зробити додаткові дії – отримати джерело енергії і спожити…

Чим нижче рівень світу, нижче вібрація і більшв щільність матерії, тим більше енергоспоживання, а енергія “захована” глбише і структурніше. Щоб існувати в низьких світах, необхідно витрачати більше енергії і сил на отримання джерела енергії.

Як мені здається, це зроблено для того, щоб мотивувати істот розвиватися. Нам, наприклад, щоб добре харчуватися, доводитися вчитися здобувати продукти харчування, і для цього необхідно підвищувати рівень знань і здібностей. Якби вся необхідна для життєдіяльності енергія надходила безпосередньо, без необхідності її добувати, як при першому способі, то душі могли б “заледащіти” і не захотіти щось робити і розвиватися. Самі подумайте, навіщо? Лежиш собі і купаєшся в чистій енергії.

Додатковим джерелом енергії можуть бути емоції, але не тільки джерелом, але і споживачем. Я перевіряю всю езотеричну інформацію на сумісність з життям людей, тому що допускаю існування шаблонності світобудови, що всі світи створені “за образом і подобою”.

У нашому світі емоції є джерелами і споживачами енергії. Позитивні емоції надають силу, а негативні – позбавляють. Людина, постійно відчуває негативні емоції, починає “заїдати” стрес їжею, тому що втрачає енергію. Позитивна людина, окрилена позитивними емоціями може довгий час не відчувати почуття голоду, а у високо духовних людей необхідність споживати велику кількість висококалорійної їжі відпадає в міру розвитку духовності (згадайте йогів).

Такий же принцип може працювати і в тонкому світі душ. Відчуваючи позитивні емоції душа підживлюється енергією, зберігаючи спокій – не витрачає даремно, а відчуваючи негативні емоції – витрачає.

Швидше за все, душі можуть свідомо і несвідомо віддавати і приймати енергію. І знову напрошуються два способи прийому-передачі:

1. з енергетичного каналу . Можливо, через дотик або інший спосіб фізичного і нефізичного контакту.

2. за допомогою емоцій. Знову-таки, за аналогією з нашим світом, одні душі можуть викликати у інших душ позитивні емоції і надавати їм додаткові сили, або негативні і змушувати витрачати.

Повторюся, це мої особисті роздуми. Можливо, вони сильно відрізняються від ортодоксальних езотеричних знань, але я і не претендую на істину.В одній з наступних статей, я опишу своє бачення різниці в розвитку і зростанні тел людей і душ.

Автор Андрій Скворцов.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.