Дім

На роки: Як ефективно боротись із мурахами в городі за допомогою бананової шкірки

Якщо вас також замучила постійна присутність мурах на вашій грядці, та всі витікаючі із цього проблеми і ви хочете їх позбутись так щоб ефективно й не дорого пропонуємо використати для цього звичайні бананові шкірки.

Результатом застосування даного методу може бути зникнення цих надокучливих комах на роки.

Так чи інакше всі городники стикаються з мурахами. Вони так несподівано з’являються і будують свої будинки на ділянці, що не встигаєш помітити. А за мурахами відразу ж з’являється противна тля. Так що ці на перший погляд нешкідливі комашки приносять з собою тільки шкоду.

На сьогоднішній день існує величезна кількість різних засобів, які допомагають позбутися від мурашок. Але не всі вони ефективні і безпечні для городу. Всі, хто стикався з цими комахами, знають, що від них дуже важко позбутися. Вони швиденько створюють колонії, які можуть потім перенести.

Так що і я не могла дуже довго побороти цю напасть. Але якось раз я випадково натрапила на один метод і вирішила спробувати. На своєму городі я розклала кілька бананів. З того часу минуло три роки і мурах я більше не бачила. Зараз все розповім докладно.

Банан потрібен не цілий і не його середина, а лише оболонка, тобто шкірка. Але підійде не всяка шкірка, лише від зрілих або перестиглих фруктів, коли на ній з’явилися темні цятки. На зелені банани мурашки не ведуться, яка причина цього я не в курсі. Тим більше, що шкірка від банана привертає до себе не тільки мурах, а й інших шкідників. Однак попередньо необхідно обробити шкірку.

Як обробити бананову шкірку

Візьміть борну кислоту (10 г) і розведіть в літрі води теплого стану. В отриманому розчині замочіть шкірку.

Так тримати її потрібно не менше двох годин і не більше 48 годин. Шкірка повинна увібрати в себе приготований розчин.

Після цього розкладіть шкірку по городу і періодично підкладайте свіжу, оскільки стара перестає залучати мурах. Розкладайте шкірку в тих місцях, де є мурахи.

До того ж, борна кислота буде вбиратися в грунт, а це тільки поліпшить її родючість.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.