Події

ФСБ із “Вагнером” готує чеченський сценарій проти мирних жителів у Білгороді та області

Російські опозиційні ЗМІ повідомляють, що ФСБ готує провокації у Білгороді та області. Виглядатиме це як “вторгнення України”, а гратимуть українців переодягнені бійці ПВК “Вагнер”.

Вони мають проникнути в населені пункти та вбити мирних жителів. Все це буде зафіксовано російськими телеканалами, які “абсолютно випадково” проїжджатимуть повз.

Після цього Володимир Путін оголосить мобілізацію, щоб ще більше непідготовлених росіян могли потрапити до м’ясорубки в Україні.

Рекомендуємо жителям Білгородської області прямо сьогодні поїхати кудись подалі: до родичів, друзів.

“Думаєте, це фейк? Тоді нагадаємо: раніше ФСБ вже організовувала теракти проти росіян, вибухаючи вдома із мирними жителями. Декілька будинків були підірвані, але жителі одного з будинків встигли побачити, як працівники ФСБ заносили у підвал їхнього будинку мішки з вибухівкою та врятували свої життя”, – пише опозиційний російський телеграм-канал.

Найважливіший аргумент: про ці вибухи у Держдумі сказали за 3 дні до самих вибухів – пам’ятаєте виступ Жириновського?

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.