Головне

Фейгін: “Росіяни, чого ви чекаєте!? Українці показали, що треба робити з путінським ОМОНом”

Фейгін звернувся до росіян у якому закликав нарешті усвідомити, що Україна – це не Росія, а українці не споріднений із росіянами народ. І досягти цього споріднення не вдасться ніколи в майбутньому, виходячи із того, що Росія натворила в Україні сьогодні. Більше того, україніці ніколи в минулому не були спорідненими із росіянами. І це потрібно сприймати як є для блага самих же росіян.

Про це пише Сірий Кардинал із посиланням на відеозвернення Фейгіна, повідомляє Файна Сторінка.

Це інший народ з іншою культурою, та іншою історією і навіть віросповіданням. Навіть, якщо розглядати українців як православних слов’ян – різниця суттєва. Ця різниця полягає навіть не в обрядовості, а в історичній відмінності, яка сформувала культурну різницю цієї складової.

Припиніть лізти до українців

Спостерігаючи за зверхністю із якою російські так звані еліти відносяться до українського начала для росії дуже важливо щоб нормальні свідомі росіяни припинили лізти до українського із нав’язуванням якихось вибачень. Для всіх буде найкращим, якщо росіяни просто назавжди відстануть від України і українців. Не потрібно створювати якийсь наратив для України про існування якоїсь хорошої росії, а просто назавжди відгородитись, віддати захоплені території, розплатитись всіма репараціями за нанесені збитки, і на кінець розійтись назавжди щоб уже можливо колись потім через цю стіну, перекидаючись словами шукати можливість пошуку якихось нормальних людських відносин.

В іншому випадку українці матимуть всі підстави кричати росіянам щоб ті ішли за російським кораблем щоб їх ніколи не бачили. І найголовніше, що росіяни повинні припинити ображатись на таке відношення, оскільки українцям є за що посилати росіян на три букви.

Все російське що було знесено і перейменовано в Україні є нормальними подіями в такій реальності. І українці самі повинні вирішувати чи колись щось буде відновлено і чи буде відновлено взагалі.

Головним подразником розпаду механізмів комунікації є намагання об’єднувати необ’єднуване.

Ідея “рузького міра” заключається в тому щоб продати 140 мільйонній росії ілюзію того, що України не існує, що це недодержава і т.д. А головне що україніці – це якісь погані росіяни, які розмовляють мовою, яка теж погана.

Росіяни тоді розпочнуть здорово будувати свою власну долю коли відмежуються від всіх цих імперських намірів по відношенні до сусідів, в тому числі від й від білорусів.

Навіть ті росіяни які виступають проти сьогоднішньої московської влади, десь на задньому плані все рівно вважають себе якимось “старшим братом”. Але не розуміють що такий старший брат може дати Україні. А реальність полягає в тому, що росіяни не можуть нічого дати українцям ні іншим другим народам, у росіян немає нічого в запасах, навіть культури. А навіть як би й було ця культура не потрібна іншим народам,а якщо би й спотребилась то вони самостійно повинні обирати що і в якій мірі.

В той час коли російські війська здійснюють насильство в бучі над дітьми, росіяни як ідіоти створюють у росії антивоєнний комітет по відношенні до України, замість того щоб створювати антивоєнний комітет по відношенні до росії.

Українці показали, що треба робити з ОМОНом

Це робиться замість того щоб шукати людей, та зброю для громадянської війни щоб показати владі її місце і зупинити цю війну. Займайтесь росією, а українцям ваша допомога взагалі нафіг не потрібна, вони самі прекрасно справляться із усім.

Згадайте яскравий приклад із Владимирським ОМОНом в Україні. Згадайте, як на підходах до Харкова було розкидано ОМОНівські кийки, каски і щити, якими ті хтіли “ху*?*ти” українців свіжоприбулі гості із імперської Мосвки. А вони українці просто взяли і їх всіх убили і розмова закінчилась, немає більше про що говорити, які розганяти когось кийками, як відбувається в росії куди не глянь на ліво й на право. Українці поступили просто і красиво. Вони просто всіх вбили, залишились лише одні кийки, каски і щити.

Всі ваші петиції і заклики нікому не потрібні. Припиніть скиглити, тому, що там убивають мирних людей, їх просто спалюють, як, наприклад в Маріуполі щоб приховати сліди злочинів. Кому ви потрібні із своїми антивоєнними комітетами!? Вдумайтесь в це, росіяни! Ви ніколи не переможете Путінський режим, якщо не почнете поступати по відношенні до нього жорсткіше ніж він. Жорсткіше не по відношенні до сусідів, а по відношенні до власної влади і тих, хто вважають нормою те, що відбувається в Маріуполі, в Бучі і інших українських містах. Потрібно починати робити щось у самій росії і припинити займатись всіма посторонніми народами.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.