Подорожі

Джаганнатха – мегалітичний храм вагою 20 000 тонн, про який майже нічого невідомо

Сьогодні хочемо розказати про дивовижний індійський храм, яким захоплюється весь світ, за легендою його було зведено всього лише за одну добу. Мова йде про храм Джаганнатха, який представляє собою мегаліт вагою в 20 000 тонн.

Розташовується цей дивовижний храмовий комплекс в місті Пурі, що в Індії. За офіційною версією храм був зведений в 11 столітті і присвячений божеству Джаганнатха.

До цього дня є рам є діючим і до сих пір є одним з головних центрів паломництва для різних напрямків індуїзму. Але найбільш шанований серед послідовників вайшнавізму.

Але родзинкою храму є зовсім не це. Як запевняють офіційні джерела, під час будівництва храму скелю вагою більше 20 000 тонн встановили на постамент і вже потім обробили. Все! Більше інформації про будівництво храму ви просто не знайдете.

Ні хто, ні за допомогою яких таких технологій здійснив таку грандіозну операцію невідомо.

Крім цього храмовий комплекс огортають відразу кілька феноменів, які ніяк не пояснюються наукою.

Один із феноменів полягає у тому, що незалежно від того, у який бік дме вітер, прапор на вершині комплексу завжди розвівається в протилежну сторону.

Загадкою є те, що, що в будь-яку хвилину дня ця споруда зовсім не відкидає тіні.

Цей храм не відкидає тінь і над ним не літають птахи

Крім цього над комплексом не літають птахи. Від слова – зовсім.

Привертає особливу увагу металева скульптура, розміщена у верхній частині однієї з веж, яка називається Сударшан Чарка. Так ось, як стверджують багато паломників і місцеві жителі, статую видно з будь-якої точки міста. І створюється відчуття, що вона завжди дивиться на людину.

Храм Джаганнатха – це воістину загадкове місце, оповите таємницями і якщо навіть офіційна наука підтверджує, що він виконаний з мегаліта вагою 20 000 тон, то цей факт робить спорудження наймонументальнішим на планеті Земля.

Науковці у ступорі, яким чином таку споруду змогли «побудувати» стародавні індуси в 11 столітті. Це абсолютно незрозуміло, оскільки навіть зараз немає технологій, щоб вільно переміщувати шматки породи вагою в 20 000 тонн.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.