Технології

“До 34 тисяч штрафу”: Автомобілістам готують приголомшливі нововведення. Що потрібно знати

Розмір штрафу за стоянку в забороненому місці група депутатів від фракції “Слуга народу” пропонує підняти з 510 грн до 3400 грн.

Відповідний законопроект №2628 зареєстровано у Верховній Раді і передано на розгляд до профільних комітетів.

Про це повідомляє korupciya.com

Водночас за зупинку на місцях для водіїв з інвалідністю хочуть штрафувати на 34 тис. грн. Стільки ж доведеться заплатити автомобілістам, які без підстав використовують знак “водій з інвалідністю”.

70% від суми штрафів йтиме в місцеві бюджети, щоб стимулювати місцеву владу проводити розмітку заборонених для паркування місць.

Для фіксації і доказу факту стоянки в забороненому місці потрібно буде лише зробити фото авто. Щоб зображення стало доказом, знадобляться щонайменше три знімки порушника з різних ракурсів.

Також як доказ у суді можна буде показувати записи камер відеоспостереження.

У Міністерстві внутрішніх справ ініціюють збільшення штрафів для водіїв за правопорушення з високим ступенем суспільної небезпеки.У першому кварталі 2020 року планується запуск системи автоматичної фото- і відеофіксації перевищення швидкості.


Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.