Наука

Діти індиго: нова раса чи просто гарна байка

Як визначити, що твоя дитина особлива? Адже цілком можливо вона може виявитися дитиною Індиго. Вперше про таких дітей заговорили наприкінці 90-х, і з того часу ця тема дуже актуальна. Ми вступаємо в Еру Водолія, і все більше народжується незвичайних дітей, які мають так звані езотеричні здібності. Даваймо спробуємо розібратися, що являє собою даний феномен Індиго і чи інусє він взагалі.

Хто такі діти Індиго?

Першою про особливих дітей розповіла екстрасенс Ненсі Енн Тепп, яка запевняла, що колір аури у деяких дітей має незвичайний колір – щось середнє між фіолетовим та темно-синім. Вона ж і запровадила новий термін – «діти Індиго».

Вони відрізняються від звичайних діточок розвиненим інтелектом, незвичайною чутливістю, телепатією, здатністю чітко бачити та знати майбутнє.

Можливо ви будете зидвованими, але дослідженням феномену дітей Індиго займаються відомі вчені вже кілька десятиліть. Вони намагаються пояснити їхнє існування з наукового погляду. І на цю тему написано чимало наукових праць.

Кажуть, що після народження і протягом кількох місяців, а то й років, маленька людина пам’ятатиме свої минулі життя. У міру дорослішання ці знання стираються з пам’яті. Діти Індіго інформацію про минулі втілення душі пам’ятають все своє життя, і, звичайно, розповідають все своїм батькам і близьким. Саме так можна зрозуміти, що твоя дитина – особлива в езотеричному значенні.

Вчені, які розмовляли з такими дітьми, розповідають, що дитина описує в подробицях своє минуле життя, яке прожило в якомусь із паралельних світів або на іншій планеті. І ось з цих розповідей вони зрозуміли – суспільство там влаштоване зовсім по-іншому.

У цих світах немає заборон і гноблень, там дають можливість людині розвиватися, там зовсім інше соціальне життя, і немає навіть натяку на ту систему, яка існує у нас.

Нова раса людей

На відміну від звичайних дітей особистість у дітей Індіго вже сформована. Вона перенеслася в наш світ із минулих життів. Їм немає потреби розвиватися від початку, вони лише поповнюють отриманий раніше досвід, шліфують свою особистість.

Як правило, в них вже закладені особливі здібності, наприклад ясновидіння або цілительство. Мало того, ці діти бачать свою долю і точно знають, що з ними має статися, а також, що буде з цим суспільством і світом, де їм судилося провести своє нове втілення.

Езотерики запевняють, що в Епоху Водолія таких дітей народжуватиметься дедалі більше. І коли їх стане переважна більшість, світ зробить якісний стрибок у розвитку.

Діти Індиго та релігія

Як до таких дітей, які пам’ятають свої минулі життя, відноситься християнство? Нічого певного священнослужителі не кажуть. Мовляв, навіщо вам це знати, займайтеся краще своїми справами.

Можливо ми вас здивуємо ще раз, але виявляється, поняття реінкарнації прийшло до нас зовсім не з буддизму. Воно було колись і в християнстві аж до четвертого століття нашої ери. Потім це визнали єрессю, і розуміння про буття суттєво спростили, чим і зробили величезну помилку. Це призвело до торжества матеріалізму, коли про матеріальне піклуєшся більше, ніж про духовне – життя одне, і треба його прожити у своє задоволення. Але церква не так часто визнає свої помилки.

І зараз для священнослужителів подібна тема вважається забороненою. Вони не міркують на ці теми, їм заборонено займатися тим, що не прописано у церковних канонах. Єдине, що вони можуть сказати – від «сатани».

Діти Індіго прийшли в наш світ як революціонери. Їхня мета – зруйнувати старі догми. І виявляється, вони не одні такі особливі, просто прийшли першими. За ними народжуються діти з райдужною та кришталевою аурами. Їхня місія – побудувати нове суспільство, принести до нього Любов. У кожного типу дітей свої обов’язки, вони прийшли Вчителями не тільки для своїх батьків, але і всього світу.

Цих людей можна назвати криголамами, особливо перших, які вже давно стали дорослими. Завдяки їм багато зрушилося, особливо щодо інформації та технологій. Ті, хто народжується зараз, їм простіше. Вони вже так не задихаються у фізіологічному та інформаційному вакуумі.

Однак нажаль інформції про фундаментальну природу даного явища наука поки що немає.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.