Подорожі

Дадлітаун (США, Коннектикут): покинуте місто аномалій, яке місцеві обходять десятими дорогами

Дадлітаун розташований біля підніжжя трьох гір: Балд-Маунтін, Вудбері-Маунтін, Колтфут-Тріплетс. З усіх боків місто оточене густим лісом. Для демонологів і туристів це місце – справжній магніт, але для жителів найближчих поселень це місто – страшна територія, на яку ніхто намагається не потрапляти.

Раніше Дадлітаун завжди був заселений жителями, але з поселенцями постійно відбувалися якісь дивні, а часто ще й страшні, вельми неприємні речі. Наприклад, один фермер стверджував, що з настанням темряви в місто проникає нечиста сила і що одного разу він навіть став свідком нападу одного з монстрів на перехожого. 

Але це все ж таки просто історія мешканця, який міг щось переплутати, придумати, додумати чи пофантазувати. Давайте дивитись на факти. Дружина іншого жителя Дадлітауна, генерала Свіфта, загинула під час грози від удару блискавки, а чоловік після її смерті збожеволів. 

Також у місті часто могли пропадати цілі сім’ї. Наприклад, сім’я Джона: у поселенця померла дружина, а згодом у лісі зникли дві його дочки. Після всіх цих нещасть будинок сім’ї згорів ущент, а тіло самого Джона так і не знайшли. 

Іншим жителям стало некомфортно у цьому місті, його атмосфера відштовхувала їх, і Дадлітаун почав поступово пустіти. Поселенці просто покидали свої будинки та їхали світ за очі.

Зараз Дадлітаун називають містом-примарою. Однак для любителів лоскотати нерви це поселення стало справжнім «парком розваг». Наприклад, любителі будувати різного роду альтернативні теорії пов’язують усе, що відбувається в цих місцях, із стратою Едмунда Дадлі, який намагався захопити владу і врешті-решт сам виявився вбитим. 

Але що насправді коїться в Дадлітауні, наразі покрито мороком таємниць і страху.

Друзі, наша команда створила чудовий проект і нам життєво необхідна ваша підтримка: будь ласка, підпишіться на канал у телеграмі і ви зможете насолодитися зокрема цікавими статтями, які пубілкуватимуться лише там.

Не лякайтеся, підписників ще зовсім мало, ми віримо, що зможемо створити свою велику команду поціновувачів цікавого і прекрасного. Цінуємо кожного, окреме спасибі всім, хто підпишеться!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.