Події

Буча показує, що Найстрашніша зброя Путіна – не ядерні ракети, а пропагандистська машина

Путін дав два сигнали: українці та росіяни — один народ, Україна має бути знищена. Суперечності тут немає: якщо це один народ, його точно не шкода, пояснює жорстокість у Бучі Станіслав Бєлковський.

У російській традиції «з найбільшим розлюченням ми знищуємо самі себе», нагадує Бєлковський, коментуючи опопзиційно російському каналу «Можемо пояснити» тактику випаленої землі. «Щодо європейських народів є ще комплекс неповноцінності, але стосовно «до себе» центрів, що стримують, немає», — вказує російський письменник.

Після провалу бліцкригу Кремль не має стратегії встановлення контролю над Україною. Натомість є потужна пропаганда. Україна ментально вже «перетворилася на Треті Рейхи», «туди їй і дорога», заявив сьогодні Дмитро Медведєв.

Населення — нацисти, до яких слід застосувати «ідеологічні репресії», пишуть про методи денацифікації «експерти» РІА Новин. Така пропаганда — передумови для озвіріння відправлених на українську війну солдатів, резюмує Бєлковський.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.