Еокологія

Атлантида вийде з-під води. Передбачення Майкла Скалліона

Навіть скептично налаштовані люди сьогодні не можуть заперечувати факт, що наш світ змінюється, до того ж не в кращу сторону. Повсюдно спостерігаються катаклізми і різні лиха, не властиві тим чи іншим територіям.

Майкл Скалліон – американський ясновидець який у своїй книзі «Послання з космосу» докладно розповів про свої видіння. У них він побачив майбутні зміни в материкових зонах.

За його словами, на планеті найближчим часом почнуть відбуватися серйозні тектонічні катаклізми. В результаті всіх потрясінь помітно зміниться вид існуючих материків – велика частина земель просто піде під воду. Також підніметься континент Лемурія, розташований в Тихому океані. Антарктида стане придатною для життя.

Атлантида - посередині.  Також на карті можна побачити, як будуть виглядати материки, якщо прогноз збудеться.  Зліва - Америка.  Праворуч - Європа і Африка.
Атлантида – посередині. Також на карті можна побачити, як будуть виглядати материки, якщо прогноз збудеться. Зліва – Америка. Праворуч – Європа і Африка.

Але найбільше інтересу викликає острів, який підніметься в Атлантичному океані – древня Атлантида. Вважається, що вона була заселена і пішла під воду близько 12 тисяч років тому. Причиною послужили порушення духовних норм, за що і поплатилися її жителі. Сталося це в результаті зсуву тектонічної плити, через що острів просто пішов під воду менш ніж за добу.

Згідно прогнозу Скалліона, в якому він однозначно впевнений, Атлантида з’явиться відразу після початку катаклізмів в області між Африкою, Британією та Північною Америкою. Також люди зможуть знайти останки стародавньої цивілізації і на інших островах, в тому числі на Багамах.

Більш того, Скалліон передбачив, що тектонічна активність дозволить нарешті розгадати загадку Бермудського трикутника. За його словами, вчені зможуть переконатися, що в цій аномальній зоні є механізми атлантів, які працюють на сонячній енергії і до сих пір зберігають активність.

Виявлення Атлантиди повністю переверне погляд на звичні речі і відкриє для людей нові технології. Це допоможе запустити нові джерела енергії, що зіграє не останню роль в майбутньому людства. Також знахідки допоможуть людям вивчити нові способи спілкування.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.