Варто знати

У вас теж вийде! Як робляться круті фотосесії

Секрети вдалої фотосесії

Готуй сани влітку, говорить народна мудрість. Те ж можна сказати і про фотозйомку, адже вона починається не тоді, коли клацає об’єктив, а набагато раніше. Щоб отримати відмінні фотографії потрібно знати кілька простих правил вдалої фотосесії. Про це пише LikeMe із посиланням на Коліжанка.

Фотообраз

Для початку потрібно придумати і обговорити з фотографом образи. Завжди цікаво, коли фотографія несе в собі послання, емоцію. Якщо заздалегідь продумати образ, відповідний для нього одяг і аксесуари, то на виході ви отримаєте цікаві фотографії. І не обов’язково придумувати роль Маркізи де Помпадур і спішно шукати корсети і криноліни в шафі. Образи можуть бути прості і лаконічні: дівчина-весна, яка летить в легкій сукні і з квітами у волоссі, бізнес леді в строгому, елегантному костюмі і т.д.

 Одяг та аксесуари

Коли образи та ідеї для фотосесії обрані, пора подумати про одяг і аксесуари. Не варто вибирати квітчастий одяг, з великим малюнком, з блискучої тканини, в смужку (якщо тільки це не продиктовано обраним чином). Увага має бути сконцентрована на моделі, а не на гардеробі. З собою краще брати не один варіант одягу та аксесуарів, щоб було з чого вибрати і вам і фотографу.

Макіяж

Всі фотографи та візажисти знають, що фотографія «з’їдає» частину макіяжу, робить його блідішим. Пам’ятайте про це, перед зйомкою нанесіть більш яскравий, ніж зазвичай, макіяж. Якщо зйомка тематична, то не варто наносити екстремально-яскравий макіяж, просто зробіть акценти яскравіше.
Що стосується манікюру, то намагайтеся уникати неохайності. Манікюр повинен бути свіжим, лак, бажано, прозорий або пастельних тонів.

 Настрій

Яким би професійним і талановитим не був фотограф, результат завжди залежить від його злагодженої роботи з моделлю. Спробуйте розслабитися перед камерою, не соромтеся, рухайтеся плавно. Найкраще перед зйомкою попрактикуватися у дзеркала. Знайдіть вигідні пози, в яких ваша фігура виглядає виграшно і в яких вам комфортно. Тільки не заучувати їх, картинно стаючи перед камерою, все має бути природньо. Знаючи свої вдалі ракурси, вам буде простіше працювати і рухатися перед об’єктивом, а фотографу направляти вас.

Цікава фотографія

Перед зйомкою потрібно виспатися, від цього буде залежати і зовнішній вигляд моделі та її настрій. Не слід пити багато рідини або їсти солоне ввечері.

Різко змінювати свій імідж теж не варто. Експерименти не завжди бувають вдалими, а результат потім ще довго нагадуватиме про себе на професійних фотографіях. Так що заняття до знемоги в спортзалі, похід до нового косметолога або перукаря, за день до фотосесії краще відкласти на інший час.

Не потрібно соромитися, у кожного є комплекси, часто необгрунтовані. Прищик або родимку легко прибрати під час ретуші, але от зі скутістю моделі не так просто. Розслабтеся, посміхайтеся, кокетуйте з камерою, тоді ваші фотографії буду набагато цікавіші.

Прислухавшись до цих порад, ви отримаєте прекрасні, яскраві та запам’ятовуючі знімки, які ще довго будуть піднімати вам настрій. Успіхів ! 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.