У Вселенського Патріарха назвали Філарета “колишнім митрополитом Київським”

Делегація Вселенського Патріархату на чолі з митрополитом Французьким Еммануїлом прибула в Київ на запрошення митрополита Єпіфанія Київського і всієї України. Про це повідомляє офіційне церновное видання RomfeaNews.

В рамках цього візиту митрополит Еммануїл з Франції і диякон Грегориос, який також є заступником секретаря Священного Синоду, також відвідали Київського Філарета, якого видання називає “колишнім митрополитом”.

В ході зустрічі святитель церкви України не тільки подякував Вселенському патріарху Варфоломію за все, що він зробив для українського народу, але і за рішучу підтримку історичних і канонічних обов’язків Константинопольського престолу.

Серед іншого Філарет запевнив представників Вселенського Патріарха в тому, що він, незважаючи на зовнішнє втручання, що викликало розкол, продовжував підтримувати митрополита Епіфанія, який є його духовним учнем. Філарет також наголосив, що він продовжує проявляти активний інтерес до курсу церкви України.

14 травня Філарет оприлюднив звернення, в якому оголосив, що Київський патріархат продовжує існувати, а він залишається чинним патріархом. Також Філарет додав, що Єпіфаній порушує домовленості, досягнуті на Об’єднавчому соборі 15 грудня, що призвело до двовладдя в ПЦУ.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!