Не хочу працювати в атмосфері конфронтації. Мосійчук іде з Радикальної партії через ідеологічні розбіжності

Нардеп Ігор Мосійчук підтвердив, що виходить з лав “Радикальної партії Олега Ляшка”. Політик пояснив, що серйозні ідеологічні розбіжності тягли за собою конфлікти з окремими членами команди.

Лідер партії Олег Ляшко привітав таке рішення Мосійчука і сказав: “Баба з воза – кобилі легше”.

Я не можу іти всупереч власним переконанням, і не хочу працювати в атмосфері конфронтації з людьми, яких, попри всі розбіжності, глибоко поважаю, – додав Мосійчук.

Він подякував за роки плідної співпраці і Ляшку, і кожному члену команди: від народних депутатів до простих агітаторів.

“Іду з повагою і вдячністю, та обіцяю, що яка б не склалась ситуація в країні і політиці, ніколи не скажу злого слова на адресу партії і її представників. Це моя данина нашому, спільно пройденому, шляху”, – пообіцяв нардеп.

Наразі Мосійчук визначається щодо подальших своїх дій та пообіцяв, що тільки-но ухвалить якесь конкретне рішення, то повідомить про це громадськості та ЗМІ.

Хочу повідомити всіх про свій вихід з лав Радикальної партії Олега Ляшка.Це було нелегке, добре виважене рішення, яке…

Geplaatst door Ігор Мосійчук op Vrijdag 24 mei 2019

Що відомо про Ігоря Мосійчука? Український політик, журналіст, колишній заступник командира добровольчого батальйону “Айдар” і нардеп від “Радикальної партії”.

Був активістом націоналістичних рухів в Україні у 90-х роках. Політв’язень режиму екс-президента Віктора Януковича у справі “васильківських терористів” (у січні 2014 року отримав 6 років в’язниці, амністований у лютому після перемоги Євромайдану).

У 2015 Мосійчука позбавили депутатської недоторканності та арештували в будівлі парламенту. Причина –а підозра в отриманні хабара та інших кримінальних злочинах. У 2016 Верховний Суд визнав ці дії прокуратури незаконними.

2017 року на Мосійчука скоїли замах – потужний вибух пролунав поблизу приміщення телеканалу “Еспресо TV”. Мосійчук зазнав важкого пораненні і саме тому зараз ходить з ціпком. Під час вибуху також померли 2 охоронці депутата.
https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!