Ким стануть наші діти? Експерти оприлюднили які спеціальності в майбутньому будуть затрибувані

У зв’язку з тим, що світ невблаганно змінюється в зв’язку з науково-технічним прогресом, актуальність тих чи інших професій залишається під питанням.

Експерти склали список тих професій, які будуть затребувані в майбутньому:

1. Лікар. Як би далеко не зробила крок наука, без лікаря обійтися вкрай складно. І хоч зараз різні компанії тестують штучний інтелект в якості заміни медикам, експерти вважають, що програми залишаться лише як допомога реальним лікарям.

2. Розробник додатків. Людям дуже подобається проводити час в гаджетах, саме тому індустрія розробки додатків буде актуальна завжди. Тим більше, вона приносить хороші гроші тим, хто зміг придумати найбільш цікаві програми. Тому творчим і креативним варто уважніше придивитися до цієї галузі.

3. Спеціаліст з подолання екологічних катастроф. Ні для кого не секрет, що екологічна ситуація стає з кожним днем ​​все нестабільнішою і небезпечно, тому будуть затребувані люди, які навчені не тільки прогнозувати майбутні кліматичні загрози, а й мати алгоритм подолання кризових ситуацій.

4. Будь-які фахівці в галузі штучного інтелекту. Програми розвиваються все активніше: розробники намагаються максимально оптимізувати людське життя. Відомо, що в деяких американських судах користуються спеціальною програмою, яка покликана забезпечити захист від судових помилок: вона аналізує доводи захисту і обвинувача і виносить своє рішення. Також відбувається впровадження в медичну сферу. За прогнозами аналітиків, багато посад скоро зовсім будуть скасовані, тому має сенс звернути увагу на цю перспективну область.

5. Сфера розумних будинків. Так як ця область активно розвивається, то незабаром потрібні будуть як генератори ідей і інженери, так і персонал, який зможе впровадити розроблені системи.

6. Фахівці з кібербезпеки. Вже зараз великі компанії наймають професійних хакерів, які тестують системи безпеки на предмет надійності і допомагають захистити найбільш вразливі місця. Чим далі відбувається процес інформатизації суспільства, тим актуальніше стає ця професія.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!