Грім серед ясного неба! У Києві затримали одного з ключових керівників «ІДІЛ»

Співробітники Служби безпеки України затримали одного з ключових керівників терористичної організації «Ісламська держава» («ІДІЛ») на прізвисько Аль Бара Шишані. Про це інформує прес-центр СБУ.

За інформацією спецслужби, громадянин Грузії з 2012 року обіймав посаду ватажка (аміра) джамаата «Ахадун Ахат» (мусульманське об’єднання) в сирійській провінції Латакія.

Через рік Аль Бара Шишані зайняв одну з найвищих посад в “ІДІЛ”: він став заступником терориста на прізвисько Абу Умар аш-Шишані. У 2016 році військового аміра угруповання ліквідували, і його заступник виїхав до Туреччини, де продовжив координувати діяльність терористів.

У 2018 році Аль Бара Шишані приїхав в Україну за підробленими документами. Звідси він продовжив керувати діяльністю спецорганізацій «Ісламської держави» під назвою «Амніят». Цей терористичний «орган» відповідає за безпеку членів угруповання та виявлення закордонних шпигунів.

Терорист на прізвисько Аль-Бара Шишані

Результатом спільної спецоперації СБУ, МВС Грузії та ЦРУ США стало затримання розшукуваного терориста в Києві біля будинку, в якому він мешкав. Портретна експертиза (габітоскопія) підтвердила, що затриманий є тим самим лідером «ІДІЛ», який координував «Амніят».

Наразі Аль Бара Шишані перебуває під вартою для подальшої екстрадиції. Правоохоронці також перевіряють інформацію про його можливу причетність до злочинів в Україні.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!