Чому майже ніхто не знає про великі Китайські Піраміди. Хто їх створив і чому вони зараз засекречені?

Чи багато ми знаємо про Піраміди Піднебесної? Швидше за все, більшість навіть не чуло про існування подібних споруд. Але вони реально існують і набагато старіші єгипетських.

Про це пише Файна Сторінка за матеріалами Справжньої історії,

Загальна чисельність Пірамід Піднебесної набагато більша, ніж всіх інших разом узятих. А Найбільша Біла Піраміда в два рази вища мегаліта Хеопса і в висоту не менше трьохсот метрів.

При цьому доступ до даних об’єктів строго заборонений. Так як по сусідству з найдавнішими артефактами розташовуються якісь надсекретні об’єкти. А цілком можливо, що китайськими вченими були зроблені сенсаційні відкриття, які вони поки не готові афішувати.

Перша згадка про Піраміди

Вперше мегалітичні споруди були згадані у військовому звіті пілота ВПС Сполучених Штатів Джеймса Кауфмана. У 1945 ним було здійснено розвідувальний політ над територією Китаю. І в районі міста Сіаня, на вершині хребта Циньлин їм було виявлено гігантське мегалітична спорудження, яке згодом назвали Великої Білій Пірамідою .

За його словами вона була облицьована білим каменем, а вершина була прикрашена металом, який нагадував напівдорогоцінний мінерал. Ним же зроблені знімки, потім фахівці проаналізували і встановили, що об’єкт підноситься над горизонтом на 300 м, а його сторона основи близько 500 м. Для прикладу: мегаліт Хеопса в висоту 147 м, а в довжину 230 м. Після цього доповідь військового засекречена і донині прихована від очей сторонніх.

Наступна згадка про китайських мегалітів зустрічається вже в 1963 році. Тоді були знайдені і віддані розголосу записи Фреда Шродера, який був супроводжуючим торговельних караванів в 1912 році. З його слів, вони рухалися довгий час по гірській долині і на середині денного шляху він побачив гору далеко, але коли караван підійшов ближче, то виявилося що “гора” має правильні межі і скошену вершину. Потім піраміди траплялися дуже часто, а місцеві жителі, здавалося, зовсім не звертають на них увагу.

Фред помітив, що абсолютно всі споруди строго зорієнтовані по сторонах світу. Було відзначено, що Піраміди виконані з глини, а потім вже облицьовані каменем, по гранях є сходи, що ведуть на саму вершину. На більшості пірамід активно ростуть дерева і чагарники. Вони сильно розмивають правильну геометрію споруди.

Шродер потім поцікавився, скільки ж років цим спорудам, на що йому була дана відповідь: “У найстаріших книгах, вік яких досягає 5 000 років, про ці піраміди пишеться як про дуже древні споруди. А будували їх діти небес, які спустилися з небосхилу на залізних драконах. “

Втрачена Піраміда

Територія, де розташований цілий комплекс пірамід знаходиться в строго секретній місцевості через розташовані військових об’єктів, принаймі така офіційна версія. Але незважаючи на такі серйозні заходи секретності в 1994 році австрійському вченому Гарвіту Хаусдорфу пощастило побувати на забороненій території і навіть зняти короткий відеоролик. За його даними в області Шенси, на загальній площі в 2 000 кілометрів квадратних було виявлено близько ста пірамід. А ось результати супутникової зйомки даного району, дозволяють сміливо збільшувати цифру мегалітичних об’єктів в чотири рази .

З якої причини китайці так завзято охороняють секрет своїх пірамід достеменно невідомо. Швидше за все справа не тільки в секретних військових об’єктах. За переказами стародавнього Китаю, ієрогліфи, меліорацію і багато інших досягнень були подаровані білими богами, які і звели піраміди.

До речі, як би дивно це не було, там знаходять останки білої раси, а в одній з гробниць виявили давньослов’янський символ – дві риби пливуть назустріч в червоному колі з охри.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.

Вподобайте нас у Facebook і все буде файно!